Antywir, który lepszy?

Tak wiem i dlatego naciągnołem Rodziców na drugiego AV :stuck_out_tongue:

Coprawda Kasperski nie zamula kompa ale tak jak juz wcześniej pisałem ma bdb. Auto Project :slight_smile: Zresztą ja po stronkach ( wiecie jakich) nie chodze, plików żadnych nie ściagam, jedynie z zaufanych witryn typu: KomputerSwiat, czy DobreProgramy :stuck_out_tongue: I dlatego korzystam z Kaspra :smiley: Bo mi Norton w tej sytuacji niewiele więcej pomoże, a kompa zamulać to bardzo pomoże :slight_smile:

nie korzystam bo nie chciał mi wyłączyć komputera :? kiedyś pisałem o tym na forum…może coś nie chce poprawnie działać z tym os-em jaki mam ;/

p.s ale podobno teraz ten wymiata z tymi dwoma skanerami na żadanie (silnik kaspra i bitdefender)

z tych wszystkich 3 każdy jest ok.

to zależy…wersja z entera mnie oszukała i nie skanowała archiwów prosząc o podanie hasła a do tego sie zacinało po pewnym czasie skanowania :?

Ja wersje z Entera też miałem,i tak samo jak ty zawiodłem się na niej. :?

bo kto da dobry program w gazecie ? Nikt, sam shit 8)

szkoda że wcześniej tego nie wiedziałem ;/ ale tą pande jaką mam z komputer świat ekspert to się sprawdza doskonale :slight_smile:

nie ma to jak strata kasy :smiley: :expressionless: przynajmiej ciekawe artykuły były :roll:

Tylko AntiVirenKit 2005. Sam go używam i nie narzekam. Mam ustawione KAV na monitor a KAV i RAV na skaner na żadanie i wymiata. Zero mulenia :smiley:

a ja mam nortona 2005 i równiez nie mam z nim problemu, program jest bardzo dobry , nie zamula , na drugim miejscu jest u mnie antivirenkit, gdybym nie kupił nortona, troche teraz załuję to bym kupił antivirenkita :slight_smile:

Jak bym miał wymieniać w kolejności co do skuteczności to IMHO będzie tak:

1.AVK 2005 & Norton AV 2005

2.Panda 2005

polecam:

TEST

i jeszcze tutaj dogłebnie:

TESTY