Antywirus avast/mcafee?


(Tofik90) #1

witam, dotychczas korzystalem z avasta home, jako programu antywirusowego, ale po przedluzeniu umowy o neostrade (bleee) dostalem program mcafee z mozliwoscia do instalacji na 3 komputerach i mam pytanie, czy ten mcafee jest lepszy od darmowego avasta? czy warto go instalwoac? w noda32 i kasperskiego nie cche sie bawic bo one sa platne a w trial'owskie wersje nie chce sie bawic bo nie mam czasu.Czy moglby mi ktos pomoc?


(Mackobdg29) #2

myśle ze avast jest lepszy używałem go ponad rok i byłem zadowolony teraz przesiadłem się na kasperskiego


(demisen) #3

U mnie w firmie jest mcafee i nie jestem zadowolony, słaba wykrywalność, wolny skaner, problemy z usuwaniem syfu, nie radzi sobie z najpopularniejszym badziewiem, które jest roznoszone na penach. Avast jest ok, zaraz się zlecą dzieci "moje > twoje bo tak" i zmieszają Avasta z błotem.


(eyeti) #4

demisen , :expressionless: :expressionless: :expressionless:

Osobiście nie polecam żadnego z tych antywirusów.

Zainteresuj się programem takim jak eset smart secruity albo Norton antywirus 2009.


(zbyszko1979) #5

Ja korzystam z avasta juz ponad 2.5 roku i jestem z niego bardzo zadowolony.....do tego jakis raz po raz skaner np. Ad-Aware 2008 i skaner on-line i jest good :smiley:


(Tofik90) #6

kiedyś korzystałem z noda32 ale on był trialowy, w końcu znudziło i się w przeinstalowywanie i ponowna instalacje, z tego programu bylem najbardziej zadowolony. A macie może jakieś "darmowe" sposoby by zaopatrzyć się w noda na dłużej niż na 30 dni? lub Kaspersky? Wedlug mnie są to najlepsze (niestety płatne) progamy, ale cóż...

serdecznie pozdrawiam i dziękuję wszystkim a z mcafee chyba nie skorzystam