Antywirus dla Visty

Czy już są jakieś programy antywirusowe na viste, jak tak to który z nich najbardziej skuteczny (do xp to kaspersky), czy może (w co wątpie) jest tak zabezpieczony że żadnych wirusów nie łapie?

jest taki antywirus a nazywa się MÓZG - nawet nie potrzeba innego antywirusa…

poza tym szukaj bylo miliony razy…

Z darmowych to nie pochłaniające zbyt wiele zasobów:

* Avira AntiVir PersonalEdition Classic 7

* AVG Anti-Virus Free Edition

Więcej antywirusów znajdziesz na stronie dobreprogramy.pl. Po kliknięciu na dany program w opisie znajdziesz informację czy działa on pod Windows Vistą, masz tam też komentarze użytkowników.

TUTAJ masz test antywirusów.

To wszystko chyba wystarczy aby samemu dokonać wyboru.

Ten test jest ustawiony pod Kaspersky :twisted:

Ja ze swojej strony polecam avast’a! Dostępny na vortal’u

Avast wykrywa 70% wirusów, a KIS 7 coś ponad 99% :wink:

Viście na razie nie potrzebne są antywirusy, miałem Viste przez 3 miechy bez antywirusa i jakoś wszystko dobrze śmigało :wink:

Ja mam AVG Free Edition odkąd mam Vistę, czyli 3 miesiące i wszystko jest ok. Do tego standardowo Windows Defender i firewall systemowy. Najważniejszy jest rozsądek :wink:

Aleś powiedział. Znam takich co nie mają żadnych zabezpieczeń na xp i im rok śmiga bez problemów. A inni mają pecha i po 5 minutach łapią wirusy. Wiec jednak antywirus to podstawa :slight_smile:

Mam rok czasu Vistę, nie używam żadnego antywirusa na niej od samego początku, ostatnio zainstalowałem kaspra i zero syfu, zero adware, e.t.c.

I to że ktoś po 5 min złapie wiry to nie pech a przeznaczenie :lol:

Joke

Jeśli ktoś ssa z p2p różne świństwa, włazi po wszystkich stronach jakich się tylko da, to się nie dziwię, ja używam rozumu siedząc na necie, i jakoś czyściutko, a na xpku miałem podobnie, 4 lata siedziałem na xpku bez zabezpieczeń, czasem instalowałem jakiegoś triala, w celu sprawdzenia kompa, i zawsze miałem czysto.

Dodam, że od roku przeglądam strony www za pomocą IE7 w windows vista, i nic.

Zero problemów.

Cud ?

Nie. To normalka, jak ma się głowę na karku, i myśli co się robi :slight_smile:

ja tam avasta poolecam…naprawde ok i nie muli kompa…jak się wie gdzie nie wchodzić to nawet nie potrzebny antyvir

Ja polecam Avast’a…W połączeniu z systemowym firewallem i Windows Defenderem tworzą zgrane trio i jeszcze mnie nie zawiodły… :mrgreen: