Antywirus do windowsa 7

Eset NOD32 Antywirus 4.0 Działa:D

ja mam McAfee i działa bez problemów

chciałem wpierw instalnac AVG 8,5 ale był problem

Zgadza się mam Avirkę pod 7 i działa OK, ją polecam autorowi.

AVG też działa bezproblemowo ale mi spowalnia pracę komputera.

dzięki za rady na razie norton 2010 ma jeszcze subskrypcję , jak wygaśnie a ja wrócę z wakacji to zainstaluje albo Avira albo AVG :slight_smile:

ja używam Avira AntiVir Personal. Działa 100% polecam :wink: . pozdrawiam

Zaczołem testy 7-demki zaraz po tym jak wyszła wersja beta na samym początku jako antywirus dałem Avast podobnie zrobiłem wcześniej przy wersjach testowych Visty. Nie miałem z nim najmniejszych problemów a znam ten program go używam od ponad 3 lat. Obecnie testuje Windows Security Essential i również nie mam z nim żadnych problemów jednak ograniczone zaufanie do rozwiązań antywirusowych spod znaku MS więc okresowo instaluje Avast i robie pełne skanowanie. Odradzam Norton Security 2010 przeznaczony dla W7. Niestety tak jak wszystkie rozwiązania firmy Symantec zdecydowanie ogranicza wydajność systemu i zarzuca komunikatami.

GDATA TotalCare

Ja polecam Kaspersky Internet Security 2010 (to nie jest wersja beta) na razie tylko angielska wersja trial na 30 dni dostępna do pobrania na http://www.kaspersky.com

A na pewno już niebawem będzie polska wersja na http://www.kaspersky.pl

Jest jeszcze Norton 360 ver 3 co dziala pod Windows 7

Najlepszy antywirus i do tego działający na wszystkich systemach operacyjnych to własny mózg.

No ale nie wszystkim chce się myśleć mi też :slight_smile: więc wymienię 4 antywiry które są godne uwagi:

-kaspersky

-eset nod

  • outpost

-clamwin

Avast Polecam:)

Na pewno najnowszy Norton 2010 będzie działać pod Sevenem. Jestem przekonany do tej marki i myślę, że jeżeli przesiądę się na ten system to tylko z tym antywirusem.

ale on jeszcze jest nie dopracowany:)

ja też pewnie się przesiądę na nortona 360 lub internet security lub kaspersky 2010 :slight_smile:

Nowy Norton jest w fazie Beta, podobnie jak większość programów antywirusowych, które mają pracować w Windows 7. Ja zainstalowałem Pande Antivirus 2009 PRO również w wersji beta i jestem o dziwo z niej bardzo zadowolony, ponieważ stersze wersje mocno obciązały komputer. Subskrypcja na 3 miesiące. Nie polecam G-DATA. To wciąż smok. Jeden z procesów zużywa ponad 130 MB !!

Również nie polecam g daty, chociaż wykrywalność ma na naprawdę wysokim poziomie :slight_smile: Ja na 7 używam aviry + firewall od comodo - oba programy nie sprawiają żadnych problemów. :slight_smile:

Avira i tylko avira. Czemu? Bo jest dobra jak avast a nie wymaga tych zabaw z rejestracją jak w avaście. =D>

Już raz mnie uratowała :razz:

a mi się avira zbytnio nie podoba:)

avast jakoś mi lepiej pasuje:)

ale fakt że avira na pewno lepiej działa na starych kompach od avasta

przynajmniej mi się tak wydaje…:smiley:

bo instalowałem komuś ja

na 128 mb ramu:D

No, ale do oficjalnej premiery Sevena Nortona na pewno już dopracują. Wtedy będzie można śmiało go instalować na tym systemie.

Bo jest mało zamulający system, działa świetnie i bezawaryjnie. W ogóle nie czuć, że ma się go w systemie.

no i będzie dobrze nawet lubię nortona:) mam nadzieję że będzie jakiś trial 3 miesięczny w jakieś gazecie tak jak z nortonem 2009 :smiley:

mam nortona 360 3 m. i nis 3m na plytach:D

Ja na swoim sprzęcie z W7 RC jadę z betą Nortona i jak na razie nie mam nic do zarzucenia.