Antywirus do windowsa 7

a avg działa wam bo bym chciał go zainstalować tą wersję free ale nie wiem czy będzie chodził jak nie to avast:D

muszę koniecznie używać coś legalnego za co nie będę płacić…

AVG działa, przynajmniej u mnie :stuck_out_tongue:

a co lepiej używać avast czy avg?? co mi polecacie z tego:D bo niby avast ma więcej użytkowników ale ja sam nie wiem

avast

Ja uzywam Kaspersky Internet Securrity 2010 i wszystko jest OK

Korzystam z Eset Smart Security i nie mam najmniejszych problemów. Nie jest to wersja beta więc nie ma niepewności z tej strony.

Witam a Arcavir Home Protection 2009 Działa na windows 7 może ktoś instalował:-)

obecnie mam noda 3 miesięcznego

ale z gazety pc world mam tego arcavira z licencja na 6 miesięcy

Tu jest artykuł na ten temat

http://www.centrumxp.pl/Windows7/1956,1 … ows_7.aspx

ArcaVir jest nawet rekomendowana na Win 7

ale ja mam wesje 6 miesięczną z gazety

i zainstalowałem na w7 rtm

i nie działąją aktulizacje…

to odinstalowałem a pozatem potem pozostają po nim ślady w centrum zabezpieczeń systemu mówiło mi że mam go ale już go usunełem

wolę avasta,noda,kasperskiego,nortona :slight_smile:

a wie ktoś kiedy się pojawi nowy avast,kaspersky 2010 pl,norton 2010 :smiley:

Kaspersky 2010 już jest ale beta w wersji angielskiej.

Avast 5 już ale też beta w wersji angielskiej.

Kaspersky 2010 też już jest zainstalowałem na 7 ale mi się nie podoba wolę avasta lub eseta

czekam tera na finalnego nortona ten to pewnie będzie w porządku

na kasperskiego się zraziłem od wersji 2009

7 była lepsza… wg mnie

Czy klucz z NIS 2009 pasuje do wersji 2010 ? pytam, bo mam oryginalną wersje 2009 która niestety nie śmiga na Sevenie a mam zamiar zmienić system.

Tak,bezproblemowo.Tylko poczekaj na oficjalne wydanie.Bo nie wiem jak z Betą to będzie wyglądało.

Przeczytajcie ten artykuł o Kasperskym 2010 PL, tam jest wszystko napisane.

http://www.dobreprogramy.pl/Kaspersky-I … 14326.html

dzięki za porady ale już się pozbyłem win 7 , wiedzmin nie działa crysis / crysis warhead nie działa , dobrze że pasjans działa

a mi win 7 działa super i każda gra działa i jest spox:D

a jak by nie działała to trudno

albo bym doinstalował vistę jak by się dało:D

U mnie na Win 7 RTM (7600) Crysis działa normalnie, na DirectX 10, Wiedźmina jeszcze nie sprawdziłem, a poza tym wszystkie gry działają normalnie, przy niektórych trzeba tylko ustawić zgodność z XP albo Vista. Inna sprawa, że na win 7 nie działają sterowniki niektórych zabezpieczeń. Wtedy trzeba zrobić cracka i działa. :wink: . Wbrew pozorom nie miałem na myśli piratów. [-X

Problem miałem tylko z Battlefield 2 bo na cracku to PunkBuster wywala z serwera ale problem się już rozwiązał po wyjściu patcha 1.5, teraz BF2 jest zgodny również z Vista i 7, no i nie wymaga już płyty w napędzie.

AVG Free śmiga aż miło :slight_smile:

Polecam przejrzeć chociaż ogólnikowo ten test który wykonałem całkiem niedawno, znajduje się w nim odpowiedź na wasz problem na który niepotrzebnie rozpisaliście się aż na cztery strony postowania:

test-wydajnosci-komercyjnych-programow-antywirusowych-t350167.html