Antywirus-instalacja aktualizacji offline

potrzebuje darmowego antywirusa na komputer nie podłączony do internetu! zależy mi na możliwości np co miesiąc pobrać aktualizacje na innej maszynie i zainstalować ja na tamtym pc! istnieje taki antywirus? wiem że dr web ma możliwość takiej aktualizacji jednak potrzebuję pracy cały czas a nie tylko po ręcznym uruchomieniu

AVG Anti-Virus 8.0 free version ,darmowy wersja angielska.Z tej strony można pobrać antyvira i aktualizacje. http://www.avg.pl/pobierz.html

ok ale aktualizacje wychodzą dość często a mi zależy na aktualizowaniu góra raz na miesiąc! czy muszę pobierać wszystkie aktualizacje czy wystarczy tylko ostatnia? nie ma całych pakietów aktualizacji np aktualizacje listopad 2008?

Jeśli chcesz chronić komp dobrze ,to aktualizacje musisz pobierac często,na tym polega dobra ochrona komp,nie ma całych pakietów aktualizacji.

nie koniecznie! ten komputer który chce chronić nie ma dostępu do internetu i dość rzadko przenoszone są do niego nowe dane! wydaje mi sie iż aktualizacja raz na miesiąc byłaby wystarczająca

No to nie wiem po co ci ten Antyvirus. :-s

ja nie widzę sensu w aktualizacjach wystarczy antywirus normalny bez aktualizacji antywirusy są w większości po to aby nie dostawały się wiry z Internetu wiec nie wiem jak się możesz zarazić ;] jedynie poprzez pliki wgrywane na kompa ale wystarczy ze będziesz uważał co wgrywasz i będziesz ściągał z innego komputera pliki z wiarygodnego źródła. Ja jak nie miałem internetu to w ogóle nie miałem antywirusa i komp potrafił na systemie bez zmian siedzieć 2 lata i nic się nie działo oczywiście raz za czas defragmentowałem dyski to wszystko.

dobra to zadowolę sie tym “doktorkiem” raz na jakiś czas ściągnę nowego i się skan zrobi!

ja miałem nie dawno ten antywirus wydawał się dobry ale jak chciałem go usunąc to były problemy polecam najnowszego Nod 32 mam internet dużo sciagam i nie mam klopotu

ja nie potrzebuje zwykłego av! potrzebny mi taki z możliwością ściągania całych paczek aktualizacji np. co miesiąc!

Hmm NOD 32 nie jest taki “Zwykły” ale nie wiem czy znajdziesz takiego AV w którym możesz ściągać paczki bo AV aktualizują się z decyzji Administracji lub z liczby nowych, rozpoznanych wirusów. Jeśli AV ma już aktualizacje to aktualizuje się z 10 razy w miesiącu więc nie wiem czy nadążysz