Antywirus na dwóch komputerach - istnieje taka możliwość?

Dostałem jakiś czas temu na urodziny antywirusa (pełna wersja Kaspersky) jednak mam już pełną wersje NOD32. Za jakiś czas kończy mi się licencja noda jednak nie chcę sprzedać Kaspersky’ego, ale przed tym go sprawdzić przez jakiś czas na swoim komputerze. Czy po instalacji Kaspra, moge go odinstalować i sprzedać tę pełną wersję?

Nie.

Każdy program antywirusowy jest w pełni funkcjonalny przez jakiś okres czasu(najczęściej 30dni).Ściągnij sobie 30-dniową wersję Kasperskiego i go wypróbuj.Jeśli będziesz zadowolony to zainstalujesz sobie na rok.Jeśli nie,to go sprzedasz.

Czyli po ewentualnym przetestowaniu i deinstalacji, nie będzie możliwości użycia tego antywirusa na innym komputerze?

Możesz jasno i czytelnie wytłumaczyć dlaczego chcesz testować akurat tę pełną wersję?

Bo próbuję to zrozumieć ale niestety nie potrafię.

do testowania masz wersje trial

Chcę sobie np. sprawdzić, czym się różni dajmy na to wprowadzenie klucza licencyjnego w NOD-dzie niż w Kaspersky’m. I oczekuję tylko odpowiedzi na pytanie: Czy po zainstalowaniu pełnej wersji danego antywirusa, po okresie krótkiego używania i deinstalacji może on zostać użyty na innym komputerze?

odinstalować możesz, sprzedać też ale wtedy to jest nielegalne

wersję trial zainstaluj jeśli chcesz testować