Antywirus na lapa


(Dzioszek) #1

Witam tematów pewnie na ten temat było full ale zapytam jeszcze raz, jaki antywir okazuje się jednym z lepszych i polecanych przez was, używałem cały czas avasta ale czas na zmianę . :slight_smile:


(Marcin1025) #2

Ja mam avasta od dłuższego czasu i nie narzekam więc po co chcesz zmieniać?


(luger) #3

Na takie pytanie to w odpowiedzi dostaniesz listę wszystkich znanych anti-virusów. Dla każdego inny program jest najlepszy, a ja ci powiem, że najlepszy to taki, który ci odpowiada i czujesz się z nim bezpieczny. Żaden program nie jest 100% bezpieczny tak na marginesie. Z testów niby wynika, że Kaspersky Internet Security łapie 100% aktywnych zagrożeń ale i on prędzej czy później coś przepuści.


(eminat) #4

zobacz sam :arrow: http://www.dobreprogramy.pl/Test-darmow ... 21381.html


(Kargulec8) #5

Z darmowych polecam Avasta + Sakner Malwarebytes Anti-Malware , A z płatnych Kasperskiego + Ja używam z nim również Malwarebytes Anti-Malware bo żaden antywirus nie jest idealny ale myślę że avast z tym skanerem da ci dobrą ochronę i wystarczy, a szczególnie jeśli byś zakupił płatnego Malwarebytes Anti-Malware.


(Marcin1025) #6

Można jeszcze używać Anti-Malware Pro i avasta antivirusa.


(Omanos Glazik6) #7

Avast po jakimś miesiącu "zamula" każdy mój komputer. Polecam (płatne) coś od Symanteca np. NIS , NAV lub N360 (aczkolwiek ten ostatni przymula starsze laptopy i pc'ty). Na laptopie IBM 43 mam NIS'a i nie ma problemów