Antywirus na Vistę-szukam, wymagania

Poszukuje antywirka na Vistę, bo mam często ataki sieciowe, wchodzę czasami przypadkowo na dziwne strony, już nie raz tak załapałem wirka, poszukuje lekkiego AV lub IS najlepiej, co polecacie? Na viste HP i 2GB RAMu i procka 2 rdzeniowego?

avira darmowa lub platna i zone alarm jako firewall!

Darmowy i do tego portable rozpakować i działa

ClamWin Portable

link - http://portableapps.com/apps/utilities/clamwin_portable

System Requirements: Windows 98/Me/2000/XP/Vista/2003

ten antywirus nie posiada ochrony rezydentnej, czyli służy tylko do skanowania na żądanie. W przypadku jaki opisał autor tematu, lepiej coś z ochroną rezydentną, polecam Avira AntyVir.

ciężko to coś nazwać antywirusem. Tak jak wszyscy wyżej mam i polecam avirę. na nią są często jakieś promocje na pół roczne albo 3 miesięcznie licencje na wersje premium lub premium security suite. ale i darmowa wersja jest bardzo dobra

viewtopic.php?f=6&t=268735

siema ma pytanie czy NOD jako antywirus bedzie dobry do visty czy nie???

może i nod lekki ale trojanów to on nie widzi!!

Trzeba go najpierw zainstalować…

Eset Smart security

ProTofik haha miałem go zainstalowanego skonfigurowanego i ■■■■!! puszczał jak lei jak ktos chodzi po onet i allego to ok!wersja 3.0 to nie to co kiedyś 2.7!eset smart jeszcze gorszy bo zapora zawsze na końcu testów taka dobra buhaha

juz mam kaspersky IS 2009, wszystkim THX :wink:

ja polecam avasta, jest darmowy. Do tej pory nie miałem żadnych problemów.

ja mam z rok mam już noda i jest według mnie lepszy od: avasta, kasperskiego, aviry <<- te testowałem ale nod i kasperski najlepszy. noda wybrałem dlatego że minimalnie mniej kompa muli i wogule jakiś milszy w wyglądzie

tak naprawdę to wolę kasperskiego ale skąd pełną wersję za darmo :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ten program jest płatny, za darmo masz tylko 30dniowego triala lub za cenę gazety licencje na określony czas (90dni),)w chip’ie była kaspersky av 8, dla którego kupiłem chipa właśnie.