Antywirus problem z wyborem

Mam laptopa z polska wersja Windowsa probowale kupic jakiegos antywirusa,ale ze jako mieszkam aktualnie w uk mam dostepne wersje tylko po angielsku pytanie jest czy to jakas roznica czy moge bez problemu zainstalowac angielska wersje i czy bedzie ona tak samo skuteczna z polskim windowsem, mialem do czynienia z innymi programami ktore nie chcialy sie uruchomic ze wzgledu na roznice jezyka jezeli ktos mial do czynienia z podobna sprawa prosilbym o odpowiedz z gory dzieki…

Nie będzie żadnego problemu z instalacją i uruchomieniem antywirusa w angielskiej wersji językowej na Windowsie w polskiej wersji językowej.

Zawsze możesz ściągnąć wersję trial i wypróbować, czy działa prawidłowo na Twoim systemie. Moim zdaniem nie będzie problemów.

A nie wystarczy ci np darmowy Avast Home? Będzie za doarmo i po polsku, a wcale nie jest taki zły.

Przecież możesz kupić na stronie producenta, płacisz kartą, dostajesz maila z kluczem, ściągasz i śmiga.Mam tak Nortona.

mareccki , - Witaj na forum :slight_smile:

Postaraj się od samego początku dostosować do regulaminu i zasad panujących na forum.

Jedną z takich zasad jest używanie polskiej pisowni (włączając w to znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd).

Zastosuj się proszę do tych wymogów.