Antywirus

siema poszukuje dobrego antywirusa z darmowa rejestracja innego niż awast. przy okazji mam pytanie czy jeśli zainstaluje antywirusa, to czy zainstalowanie osobnego programu do usuwania szpiegów spamu itd będzie się kłucić ze sobą czy można tak zrobić.

jeśli tak to proszę o polecenie najlepszych kombinacji.

z darmowych to avira

możesz dodatkowo zainstalować np. spybot’a

Polecam zdecydowanie AVG 8 i zero wirusów.Nie polecam Spy Bota bo system po nim często sie sypie.Dobry jest Spyware Terminator.

Po Spy Bocie system się nie sypie, po prostu nie umiesz go używać, trzeba patrzeć co się usuwa. =D>

dobry jest ashampoo antivirus po zarejestrowaniu masz ok. roku licencji . Spybot jest bardzo dobry i łatwy w użyciu polecam go

mi się system ani po jednym ani po drugim nie sypie i nigdy nic dziwnego się nie działo. a według mnie spy bota warto zainstalować

ashampoo i avira to programy godne uwagi. no i jeszcze Ashampoo AntiSpyWare 2 jest dosyć dobry i można mieć go legalnie i za free

dzięki za rady. Zainstalowałem kombinacje AVG 7 i Spyware Terminator.

usunęło mi to czego nie mógł awast więc już mi te programy przypadły do gustu.

jeszcze raz dzięki za pomoc.

Ja Spy Bota nigdy nie miałem na kompie.A mój znajomy który ma sklep z komputerami tak uważa bo z nim kompy wiele razy naprawiał i nie poleca go nikomu.

Proszę zmienić temat postu na konkretny, opcja edytuj.JNJN