Antywirusy i Vista

Witam. Czy używacie jakiś antywirusów na nowym dziecku Microsoftu? Ja miałem zainstalowanego avast! ale chyba jest zbędny… :>

Ja nie mam żednego

Ja używam Symantec AntiVirus w wersji 10.2 i jestem bardzo zadowolony :slight_smile:

Jest na prawdę dobry i co najważniejsze absolutnie niezauwazalny pod wzgledem “zamulania” komputera czy też wyświetlania zbędnych informacji.

NOD32 http://www.nod32.pl

A testowaliście już tego Nortona 360…? :>

Ja w chwili obecnej również nie mam zadnego

Nie wczytuj nortona ja go miałem i on tak muliviste że lepiej nie mówic :x

alex11 Nortona 360?

Jest potrzebny w ogóle jakis antywirus pod Viste?

Tak nortona 360.Jest.Windows pokazuje ci ciągle że masz niezabezpieczony komputer ale jak chcesz wczytywać to wczytuj nod32 ale nie musisz ja nie mam i mi jest niepotrzebny :smiley:

czy jest już kaspersky na vistę??

spytaj sie kasperskiego :stuck_out_tongue:

ale wątpie

Ni, nie ma Kasperskiego na Viste :stuck_out_tongue: Chyba tylko Norton 360 jest pod nowe okna…

i one care tyle ze dla eng

uzywalem onecare`a na angielskiej i tylko czekam na polska wersje

ja jade juz 2 tygodnie bez antywira i jakoś się system trzyma:)

najpierw wejdz na strone kasperskiego , sprawdz a potem sie wypowiadaj

Jest od miesiaca wersja do visty Kaspersky Anti-Virus & Internet Security 6.0.2.614 narazie bez poskiej wersji,ale na dniach ma wyjsc.

Kaspersky Anti-Virus 6.0.2.671 dla Vista, ale w wersji beta… Takie cos znalazlem, owszem i jest kompatybilnosc z Vista, ale to wersja testowa…

a ja dodam od soebie ze bardzo ladie chodzi , nie muli itp ( a uzywam juz od miesiaca)

Chyba jest ale na 100 nie wiem.

Już niedługo wyjdzie polska wersja :smiley:

max8 dlaczego skopiowałeś obraz wistamen-a (nie umiesz sam wymyśleć) :evil:

Używam AVG. Jest spoko. Wcześniej na XP hulał aż miło.

No ale to darmówka i myślę, że te płatne wersje są lepsze…np. koledzy wspominają “Kaspersky”…