Anulowanie płatności na PayPal

Witam

W ubiegły piątek otrzymałem wpłatę w PayPalu oznaczoną jako gift. Sprzedałem coś komuś zza granicy jednak do tej pory ta płatność nie ma żadnego statusu. Jest widoczna na koncie ale saldo nadal wynosi 0.

 

Pytanie: czy może to być oszust który wycofał wpłatę?

Za bardzo nie wiem co teraz zrobić.

Co dzisiaj jest za dzień ? Poniedziałek , a kiedy dostałeś wpłatę ? Piątek , normą są opóźnienia w płatnościach paypal , ja ma teraz też pieniądze na paypalu wzięte na hold bo gościu mi zrobił refunda , prędzy czy później to odblokują , miałem tak już parę razy , robią tak żeby nie fraudować pieniędzy , co do twojego przypadku , jeśli ktoś ci zapłacił paypalem nie może tego cofnąć ani anulować , nawet jak nie miał kasy na koncie czy nawet w banku , z którego niby zapłacił , paypal i tak go zcharguje nawet jak mu wjadą na debet , a wtedy jeszcze od banku dostanie karę za minusowe saldo , kase będziesz miał , moja rada poczekaj do piątku , albo nawet dłużej jak to są jakieś międzynarodowe płatności , do przyszłego tygodnia nawet , ale mówię kasę będziesz miał , choćby nie wiem co.

Na pewno?

Gifty giftami , czekaj.Może jutro już będziasz miał , bez paniki.

Zarzucam screena bo to co mnie najbardziej martwi to nadal brak statusu:

 

ccrI7ip.jpg

 

Pete1 tylko bardzo dziwne, że ja swoją płatność anulowałem, a płaciłem przez PayPal.

PS.Boję się o język polski jak czytam takie posty, w których łączy się zdania polskie z słowami obcojęzycznymi, które nie są zupełnie potrzebne.