Anulowanie przywracania systemu

Witam mam komputer F-S Amilo PI 3540

przypadkowo włączyłem Fujitsu siemens computers Recovery, czy jest możliwość anulowania tego ?

z góry dziękuję za odpowiedź

A ta operacja już przebiegła czy tylko się rozpoczęła?

niestety przebiegła, w trakcie nie było możliwości anulowania :frowning:

No to niestety nie ma

nie straszcie :smiley:

w googlach znalazłem jedynie anulowanie przywracania tego windosowego :roll:

Jeżeli przywracanie przeszło pomyślnie niestety nie da się nic zrobić :frowning:

Jeśli już po wszystkim to masz zainstalowany nowy system z ustawieniami fabrycznymi, taki jak miałeś po kupnie laptopa. Dysk został już sformatowany. To nie jest podobne do przywracania znanego z windowsa.

no nic trudno, skoro się nic nie da zrobić trzeba żyć dalej :?

nie wiem czy zakładać nowy temat czy może kontynuować w tym bo całą zabawę z zmianą ustawień zacząłem bo miałem następujący problem :

otóż ostatnio nagle się wyłącza (tak jakby zabrakło prądu), przy włączeniu ponownym nie ma żadnych

problemów, jednak po pewnym czasie ponownie się wyłącza.

Wyłączenie na początku następowało podczas oglądania filmów i przy grach, więc sprawdziłem temp. ok. 65 na gpu i 60 na obu procesorach.

Teraz wyłączanie następuje coraz częściej i podczas zwykłego przeglądania internetu.

System Vista, antywirus na stałe Nod, przeskanowane bez virusów, spybot też nic nie znalazł.Co mogę jeszcze zrobić ? no i teraz mogę dodać że sformatowany a problem nadal pozostał.

Dobrze by było jakbyś dostał sie do wentylatora i go przeczyścił. W laptopach zwykle są dość małe wkładane i bardzo szybko potrafią się zapchać brudem.

rozkręciłem przedmuchałem, brudu nie było zbytnio, lekki kurz tylko wyleciał . Problem nadal się pojawia.