AOL Antivirus Shield Protection czy PC-Clin IS 14?

Mam drugiego kompa o parametrach: PROC: Celeron 400Mghz, 216RAM i chciałbym mieć na nim jakiegoś AntyVira. Mam obecnie na nimz ainstalowanego AOL Active Virus Shield 6.0.0.308, ale zastanawiam się czy nie zmienić na PC-cillin Internet Security 14, który mam z PC Format. Moje pytanie to, czy warto przejść z Darmowego AOLa na PC-Clin ( wersja 6 miesięcy ) oraz czy po przejściu będzie zauważalny spadek wydajności mojego kompa ( obecnie działa bardzo dobrze, a jest na nbim zainstalowany Windows XP ). Z góry dziękuję za odpowiedź.

Jeśli wszystko Ci dobrze działa to nie ma sensu przechodzić ;]

AOL jest bardzo dobry.

Wiem, z tym, że PC-Clin to jest cały zestaw Internet SecurityFirewall, Anti-Spyware, AntyVir etc. A ja na windzie mam tylko AOLa obecnie wraz z systemowym Firewallem, dlatego się zastanawiam. Jak narazie wszystko śmiga bardzo ładnie, ale nie wiem co będzie za jakiś czas :P. Dlatego pytam, czy może ktoś ma PC-Clina ?? Jak tak to niech się pochwali jak działa…

Kliknij w ten link http://www.eicar.org/download/eicar.com to jest wirus testowy Eicar. AOL bez ochrony w czasie rzeczywistym łyka go jak nic.

To chyba daje do myślenia, antywirusy z ochrona www w ogóle nie pozwolą Ci go pobrać.