AOL McAfee VirusScan Plus 7.2.147 czy użyć go zamiast NOD'a

Dzisiaj zauważyłem na dobrych programach że jest darmowy McAfee. Ma on wiele funkcji. Aktualnie korzystam legalnie z noda32 poprzez ponowną instalacje go co 30 dni, więc mam go za darmo. Zastanawiam się, bo McAfee dłużej istnieje na rynku i być może jest lepszy. Jednak również zależy mi na szybkości PC. Mam AMD Sempron 2500+ 1,5 GHZ i 1GB RAM’u i czy nie zauważe zbytniego obciązenia podczas startu systemu i jego korzystania. Licze na waszą odpowiedź i podpowiedzcie mi. Nie chce zrobić błedu :stuck_out_tongue:

Och LOL czy ty wiesz co to jest legalność :roll:

Czytałes warunki licencji trial NODa 32 :?

Nie wiedziałem no to chyba bede musiał wykupic licencje noda albo ten AOL McAfee VirusScan Plus 7.2.147. Naprawde nie wiedziałem, zalegalizowany mam cały soft. Nie przepadam za piractwem, ale myślałem że jak go usune i bedzie znowu wszystko działać to czemu nie. Ale dzieki że mi powiedziałeś. Ale co uważacie na tem tego AOL czy warto ?? proszę odpowiedzcie mi.

MCAfee jest programem antyvirusowym stosowanym i uznanym przez wiele korporacji oraz firm. Dla użytkownika domowego polecałbym Kaspra.

Już nie ważne zakupiłem licencje na rok noda32 i jestem z niego zadowolony. Dostałem wersje z update na 3.0

ESET zawsze zapewnia upadate do najnowszej wersji każdemu i bez zadnej łaski kto posiada legalną wersję programu

Ja wiem czy warto? Napewno mcafee to dobry pakiet ale nie najlepszy. Ostanio przeglądałem kilka stron z testami antywirów i mcafee miał wykrywalność mniej więcej na poziomie avasta, z tym ze avast miał gorszą heuretystykę od mcafee. Ja nie potrzebuje takiego pakietu “wash and go” wole sam antywirus więc pozostaje wrócić do avast home.

Nie opłaca się zmieniać AV , Nod jest wystarczająco dobry , ale też ma swoje wady.

Jestem zadowolony z tego NOD’a pani z biura obsługi poinformowała mnie że dostane maila z wiadomością że wychodzi nowa wersja :stuck_out_tongue: Gdy tam zadzwoniłem odczułem ze to naprawde bardzo profesjonalna firma :slight_smile: Pozdrowienia :slight_smile:

nod jest najlepszy i bardzo mało zrzera pamięci… Kasperski tez ok ale polecam nod (jak masz normalna zakupiona licencje ^^ )

A w czym jest lepszy Nod od Kasperskyego?Chyba tylko w tym ,że mniej zamula bo na pewno nie w skuteczności.

No właśnie w tym Oo

Nie wszystkim się podoba, że ich antywirus pożera połowę zasobów komputera :stuck_out_tongue:

To czas zainwestować w nowy sprzęt a nie narzekać , że zamula.

Ja nie mam starego ani słabego sprzętu, ale nie mam zamiaru zapychać go takimi wspaniałymi wynalazkami. Wystarczy jakiś lekki antywirus jak NOD, trochę zdrowego rozsądku, przynajmniej pół mózgu i Firefox/Opera a skończą się problemy z komputerem.

Wcale nie trzeba przeznaczać “2GB RAMu” dla antywirusa.

po co ?? nod… kosztuje “grosze” w stosunku do nowego sprzętu :lol:

Chodziło mi o to , że na lepszym sprzęcie można zainstalować antywirusy lepsze (G-Data , Kasper) i nie będzie nic mulić.

Nieprawda… ja uważam że nod32 nie jest wcale takim super antywirusem :!:

OMG.Przecież o to mi właśnie chodziło.

Panowie - tak na marginesie. AOL “produkuje” również antywirusa Acti Virus Shield, który… pobiera sygnatury Wirusów z bazy Kaspersky’ego… program jest darmowy i TAK SAMO skuteczny co oryginalny Kaspersky - z tym, że ma mniej opcji i bodaj nie ma w nim Firewalla.

Same bazy to nie wszystko, ważny jest również silnik i mechanizmy skanujące i wykrywające.