Aparat cyfrowy do 250zł - brak pomysłów

Witam,

chciałbym sprezentować komuś aparat cyfrowy na imieniny, jednak jest problem, osoba obdarowywana nie uznaje samsungów a koszt aparatu nie powinien przekraczać 250zł dlatego proszę o pomoc w wyborze, dobre aparatu, który robi dobrej jakości zdjęcia i nie jest samsungiem i jest w cenie do 250zł :slight_smile:

Ja nie mam pomysłów a bardzo mi zależy na takim prezencie bo nie chcę dawać jakiegoś czajnika czy czegoś w ten deseń.

Z góry wielkie dzięki za pomoc!!

BENQ C1450 - wbrew wszystkiemu co się mówi o tej firmie robi dość ładne zdjęcia - znacznie lepsze niż w dziadowskich tanich Sony (jakkolwiek nie ustawisz aparatu to szumy w każdych warunkach :P)

Canon PowerShot A495 - skłaniałbym się ku niemu.

Są jeszcze Olympusy w tej cenie ale szumy doprowadzają do szewskiej pasji

Można jeszcze dopłacić do fajnego A800 - wedle uznania

BENQ

robi fajne dużo megapikseli i automat w dobieraniu sceny nie trzeba się bawić sam wszytko ustawia - rewelacja! !!

Właśnie bardziej bym się skłaniał ku BenQ (miałem model DC C850 i byłem bardzo zadowolony)

W głównej mierze, skłaniam się ku jak najjaśniej optyce i w miarę szerokątnym obiektywie (wiem, że w tym przedziale jest mało takich aparatów)

Mam również okazję dostać za 199zł Canona A3000 co o nim sądzicie ?

Z tego co czytałem to opinie są podzielone.

Miałem i polecam zauwaz jaki ma ten canon lampe błyskową a jakie lampy mają te nowe aparaty. ten canon ma większa i robi dosyc w miare ladne foty w ciemnosci

Jeśli masz okazje kupić A3000 IS to bierz bez zastanowienia - znacznie lepszy od każdego BenQ. Canonowi (w zasadzie) nie zdarzają się gorsze cyfrówki

Podpisuje się pod tym jak masz okazję wziąść Canona to nawet się nie zastanawiaj