Aparat cyfrowy do 600zł

Cześć:D

Jaki polecacie aparat cyfrowy do 600zł? Nacisk oczywiście na jakość zdjęć i filmy 720p. Na oku mam 2 typy Fuji FinePix S1700 i Samsung PL200.

Pozdrawiam :wink:

Bierz Fuji S1800. Mam go, dalem 612zł, nowy, w Kielcach

I jak go oceniasz? Słyszałem że jest pisk przy nagrywaniu w 720p?

Też teraz kupowałem aparat fotograficzny, miałem na wydanie 500 zł ale kupiłem bardzo fajny za 300 zł.

BenQ T1260, ogólnie bardzo polecam, filmy wychodzą b. dobrej jakości a zdjęcia po prostu maksymalnie miodzio! (obiektyw szerokokątny i HDR II robią swoje) Żywe kolor, bez szumów i różny rozmazań. Jedyny minus jaki dostrzegam to dedykowany akumulator, ale po konsultacji z infolinią BenQ moje obawy są rozwiane. Jeśli akumulator padnie w czasie trwania 24 miesięcznej gwarancji to wymieniają go bez problemu na nowy.

To mój już drugi BenQ i jestem bardzo zadowolony a uwierz mi, zwracam uwagę na szczegóły w zdjęciach jak mało kto :wink:

Poza tym w czasie poszukiwań testowałem Samsung PL200 i powiem szczerze, że bardzo nie przypadł mi do gustu. Konstrukcja wydaje mi się dość nie stabilna i jakby taka “krucha” a zdjęcia wychodzą dziwne. Np. jedno zdjęcie ostre i barwne następne zdjęcie wykonane po 10 sekundach już rozmazane i z nie fajnymi barwami i szumami, tak jakby aparat się zmęczył.

Pozdrawiam

Filmy nagrywane S1800 są IMO dobrej jakości, ale słychać szumy przy używaniu zoomu, ale mimo to polecam. Za chwilę wstawię zdjęcia zrobione nim i jakiś przykładowy film. No i Fuji ma super zoom, aż 18x. Może później wstawię bo coś nie chcą się uploadować