Aparat cyfrowy - karta pamięci

Witam. Pytanie moje jest takie: czy ma ktoś z użytkowników tego forum aparat Sony DSC-H2? Jeśli tak, to może powie mi ten ktoś czy próbował wsadzić do tego aparatu karte pamięci większą niż 2GB? Chciałem taką kupić (4GB), ale w instrukcji stoi, że aparat obsługuje tylko do 2GB. Pewnie nie było by problemu gdyby nie to, że przeczytałem gdzieś (jakaś opinia o tym aparacie), że pracuje z kartami 4GB bezproblemowo. Sam już nie wiem… Niby taka karta to nie jest duży wydatek, ale szkoda tracić kase i tak… Aha - nikt ze znajomych nie ma takiej karty, a sprawdzić w sklepie też nie mogę, bo niestety w moim mieście takich rzeczy nie ma.

Witam.To co piszesz to prawda,ale karta powinna być typu SDHC.Brat miał ten sam problem,zerknij do instrukcji obsługi tam powinno wszystko pisać.Powodzenia

Ale karty SDHC w ogóle nie pasują do mojego aparatu :frowning: Np. tutaj - http://www.allegro.pl/item396272458_4_g … ancja.html jest karta i sprzedawca pisze, że DSC-H2 jest obsługiwany… Sam nie wiem. Chyba napisze do tego sprzedawcy.