Aparat cyfrowy pomoc w wyborze

(kozunio12) #1

Chcę zakupić aparat cyfrowy, tylko nie wiem jaki. Zaznaczę, że w tej dziedzinie nie za bardzo się orientuję. Od aparatu oczekuję:

• DIS (stabilizacja obrazu)

• pamięci wewnętrznej około 20mb

• czytelnego wyświetlacza 2,5" - 3,0"

• sekwencji wideo o rozdzielczości VGA

• aparat do zastosowań domowych

• cena do 650zł nie może zostać przekroczona

• im tańszy tym lepszy

Jeżeli piszę w złym dziale proszę o usunięcie/przesunięcie tematu do odpowiedniego działu.

(Rafalszymacha) #2

Kup sobie jakiegś Canona z serii A570 do A720. Ja osobiście kupiłem właśnie chrześniakowi na komunię Canona A590 w takim zestawiku http://www.allegro.pl:80/show_item.php?item=358855144.

Napewno będziesz z tej firmy zadowolony. Lekki, zgrabny, mały i do zastosowań domowych. Jest w nich chyba wszystko czego szukasz, a nawet ciut więcej.

Sobie bym kupił Canona A720. Można go znaleźć za około 630zł. Do tego dolicz karte pamięci, ładowarke z bateriami i jakiś pokrowiec.

pozdrawiam

nobiles_7

(Poniaatowski) #3

Może Panasonica LS75 ? Jest poniżej 400 zł i ma to wszystko czego sobie życzysz...

(Marcin0392) #4

Do kitu jest ten Panasonic... Dużo lepszy Samsung S760.

(Micoud81) #5

ani Panas ani Samsung, weź Canon A720 IS http://www.skapiec.pl/site/cat/2/comp/225801

w tej cenie to najlepszy aparat.

(kozunio12) #6

Samsung S760 do bani, DIS praktycznie nic nie daje, jakość zdjęć porównywalna do mojego starego Olympusa D540, poważnie zastanawiam się nad Panasoniciem Lz7

(Mariosti*) #7

DIS to cyfrowa stabilizacja obrazu czyli nic, można sobie to wsadzić wiesz gdzie.

Szukaj używanego canona S1 IS, ewentualnie...

Kodak Z712

albo

Sony DSC-H3

(Poniaatowski) #8

Samsungów nie kupuj, chyba ,że lubisz latac do serwisu i płacić za naprawę bo Samsung ma swoje wymówki i tyle... Wiem bo dużo osób miało problemy z Samsungami... Ten Panas jest lepszy od tego samsunga - kolego Marcin0392. Chciażby nie zawodności i nie psuje się co chwilę tak jak te Samsungi... Panasy są dobre... Jeśli chcesz najtańszy i to czego wymagasz to bierz tego Panasa...