Aparat cyfrowy z Allegro

Witam kolega kazał mi zamówić aparat z allegro no ale wstrzymałem się co myslicie o tym http://www.allegro.pl/item113820597_3_1 … html#photo chodzi mu tylko o zwykłe zdjęcia, ma służyć na zdjęcia rodzinne itp

Złączono Posta : 17.07.2006 (Pon) 21:52

prosze o wasze uwagi aukcja trwa jeszcze godzinę.

niech lepiej twój kolega jeszcze troszkę uzbiera i kupi coś lepszego… bo tym to raczej dobrego zdjęcia nie zrobi…

Na pewno nie będziesz zadowolony z ostrości tych zdjęć, duża rozdzielczość ale zdjęcia jakz dobrego fona.

:x

słaby ten aparat :expressionless: wstrzymał bym sie z zakupem :wink:

ciezko to nazwac macro :slight_smile: bo w macro chodzi o jak najblizsze ulozenie obiektywu od celu :slight_smile:

Ludzie - dajcie se spokój z kupowaniem sprzętu na allegro. Żeby tam kupić co kolwiek, to trzeba mieć pojęcie o tym, co chce się kupić :? Zresztą większość oferowanych tam rzeczy nadaje się do sklepu z pamiątkami :stuck_out_tongue:

Co do aparatu - zamiast wyrzucać pieniądze, niech je przeleje na organizację charytatywną - będzie większy pożytek.

Minimum to jakieś 600 zł

Ten “statyw” mnie rozwalił :shock:

mam podobny, jak źle go ustawie to moj PS A95 sie przewraca :lol:

rowniez jak moi poprzednicy nie radzilbym kupowac tego aparatu :slight_smile: lepiej dolozyc i kupic NIKONA lub jakis aparat SONY :slight_smile: juz za 500 zł mozna kupic bardzo dobry aparacik :slight_smile: kupilem na allegro za 300 zł SONY DSC p-32 uzywany i jestem bardzo zadowolony :slight_smile: pozdrawiam i odrazdzam kupna tego aparatu :wink:

Ok dzieki i tak mu powiedziałem on potrzebuje tylko na tydzień aparatu bo jedzie na wakacje to już lepiej pozyczyć od rodziny znajomych niż kupować takiego szrota, pozdrawiam i dzięki.