Aparat Kodak 527

witajcie ,znacie się i potrzebuje pomocy… czy warto ?# OUTLET Aparat kompaktowy Kodak AZ527 20 Mpix CMOS

Nie warto.

uzasadnienie ? dlaczego nie

1 polubienie

20 Mpix na 1/2,3" - to tyle co smartfon. Zdjęcia do d…py. Szkoda pieniędzy.

choćby za:

A tak serio, to nie podałeś nawet ceny za jaką ktoś sobie życzy takie sprzęt.

od 890 do 1200

Nówkę kupisz za ~1100 a aparat nie jest wart uwagi, szczególnie ze względu na lipną optykę.

za 700 zł z outletu (tak naprawdę z wystawie w szafce) kupiłem SONY RX100. To całkiem inna klasa zdjęć. Kodak AZ527 z Miediaexpert kosztuje 1150 zł. Nie kupuj tego.

1 polubienie

Może napisz nazwę swojej miejscowości, to ci poszukam ciekawego modelu :slight_smile:

polkowice aparat 50X do 1000 zł

ooo ziomek tylko po drugiej stronie wrocka

Aparat 50X ?

zoom x50 lub większy koszty to 1400 zł

I to w aparacie cyfrowym? Po cholerę? Przecież już po 2x zoomie strasznie tracisz jakość.
Jak już musisz, to dopłać i kup Nikona p900:
https://allegrolokalnie.pl/oferta/nikon-coolpix-p900-y74

Teleobiektyw do podglądania?

Za 1000-1200 kupisz lustrzankę Canon 600D z kitowym obiektywem ( w lublinie u kolegi co ma lombard ma dwie sztuki prawie jak nowe i chyba taniej niż to co napisałem) który w każdym aspekcie będzie lepszy jakość i możliwości ingerencji w zdjęcia. ps. nie patrz na ilość pixeli bo to dla onanisów komórkowych ma znaczenia tylko na wielkość matrycy APS-C/FF i opytkę, ale jak pisałem 600D z kitowym obiektywem niszczy wszystkie aparaty komórkowe i kompakty. Sam mam 6D i 600D tylko z niekitowymi obiektywami co kosztują więcej od aparatu.

Panie bez zooma dużego i pasasseratti to sąmsiedzi i szfagry go wyśmieją.

pisałem o Aparat kompaktowy

To chcesz aparat kompaktowy czy hybrydę z super-zoomem do podglądania sąsiadek w innej gminie?

mam coś takiego Aparat PANASONIC Lumix DMC-FZ81EP-K