Aparat Kodak C613 i karta Toshiba Sd 2Gb

Witam wszystkim

Kupiłem sobie w wakacje aparat Kodaka C613 i do niego karte Sd 2 Gb.Narobiłem zdjęć i wszystko było w porządku .teraz po tygodniu zrobiłem sobie 3 zdjęcia i pisze że karta pamięci wymaga formatowania ,daje kontunułuj i pyta się czy na pewno? wiec daję kontunułuj. I w tym momencie wyskakuje mi okienko "Na karcie brak zdjęć lub filmów do wyświetlania .Było dokładnie 700 zdjęć i 20 filmów a miejsca bylo coś kolo 800 zdjęc tyak więc karty nei zapchałem .Nie wiem dlaczego coś takeigo się stało.Aparat jest dobrze użytkowany .Jeżeli przełączę na pamieć wewnętrzną to wszaytsko jest okej ,a na pamięći nie moge bo jak chce zrobić zdjęcie to wyskakuje ,że karta jest pełna a jak chce zformatować to,że karta jest pusta. :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Naprawdę proszę o pomoc. :frowning: :frowning:

Z góry dziękuję za odpowiedzi

krisk89 instrukcja obsługi do aparatu i powoli krok po kroku .

Ewentualnie usuń ręcznie wszystkie zdjęcia z aparatu filmy tez i … następnie spróbuj sformatować :wink:

usunołem już zdjęcia :Z aparatu się nie dało , więc usunołem je programem. ale dalej jak było tak było.aparat działa bez karty , a jak chce wejść na kartę to pisze formatuj ,a p tem że karta jest pusta . i potem znów formatuj i tak w kółko :frowning: :frowning: