Aparat kompaktowy do 400 zł

Witam :slight_smile:

Szukam aparatu kompaktowego w cenie podanej w tytule.

Mam na razie takie:

http://www.recenzje.net.pl/1-aparaty_cyfrowe/6.2089-olympus_vr-310.1

http://www.recenzje.net.pl/1-aparaty_cyfrowe/6.2404-canon_powershot_a810.1

A może znacie lepsze? :slight_smile:

Za każdą pomoc serdecznie dziękuję :slight_smile:

Przyłączam się do pytania j.w też myśle coś zakupić myśle też nad Samsung PL150 :? Warto?

Canon jest jak najbardziej okej, ja mam Fuji FinePix T200 i nie narzekam, trzeba się przyłożyć do robienia zdjęć i wychodzą bardzo ładne, no i dobrze operować programami bo jak się jedzie całe życie na automacie to nie widzi się różnicy pomiędzy dwoma fotkami, polecam dwie podanie niżej strony:

http://www.photographyblog.com/reviews/ … 00_review/

http://www.ephotozine.com/article/fujif … view-17132

Jakość zdjęć szokuje :slight_smile:

Co do Samsung PL150 to zwykły crap. Wyświetlacz przedni co chwilę pada i Samsungowe budżetówki cierpią na problemy z ostrością, miałem 3 w łapkach z różnych okresów i wszystkie cierpiały na problemy z AF, niby jest ale jakby go nie było.

Polecam Ci popatrzeć na tej stronie http://www.photographyblog.com/ Są próbki zdjęć, recenzje itp. Tzn, to co znajdziesz w sklepie do 400 to zobacz tam jak wyglądają zdjęcia i recenzje. Ostatnio szukałem aparatu dla mamy i ta strona mi bardzo pomogła.

Podałem już wcześniej tą stronę :wink: dodatkowo na ephotozine też można poczytać ciekawe recki. Przydałoby się powiedzieć też co fotografujecie i kiedy :slight_smile:

Tylko Canon !!

konrad357

Canon nie błyszczy w tanich kompaktach…

Ricoh mimo swojej starej konstrukcji bije konkurencje w aspekcie jakości obrazu. Wystarczy sobie porównać. Nie wygląda rewelacyjnie ale nie o to tutaj chodzi :slight_smile: Sam bym sobie zalicytował gdybym miał taką okazje 3 miesiące temu :slight_smile: