Aparat kompaktowy ok. 500 PLN

siemaneczko, poszukuję jakiegoś dobrego kompaktu, który będzie lepszy od aparacików w smartfonach. Z góry dzięki za wszelkie propozycje :slight_smile:

http://allegro.pl/aparat-panasonic-dmc-sz10-wifi-czarny-i6730275227.html

Ma już optyczną stabilizację obrazu.

Lepszy od aparatów w smartfonach to niekoniecznie będzie, ratują go co prawda soczewki Ale i takie sa w wielu modelach smartfonów Asus zoom LG g5 itp, lepiej kupić lepszego smartfona, porównaj sobie rozdzielczości zdjęć, funkcje dual pixel albo podwójne kamery LG g5, honor lub droższe.
Nowe smartfony biją na głowę kompakty, dual pixel w s8 podwójny aparat w iphone 7 czy o wiele tansza xperia zx na równi konkurują z lustrzankami, tymi o malych soczewkach. W co drugim tanim smartfonie masz hdr, wysoka rozdzielczość i wbudowane zaawansowane filtry ultra proste w obsludze, w kompaktach juz nie.

Jeżeli szukasz czegoś jako turysta, na wakacje ciekawa opcja jest polaroid, na miejscu robisz zdjęcie i jak chcesz drukujesz, jakość dobra w polsce mało popularny ale w anglii i usa nieprzerwalnie król aparatów, robisz bliskiej osobie zdjęcie i kilka sekund później jej dajesz gotowe :wink:
http://allegro.pl/polaroid-socialmatic-tablet-aparat-natychmiastowy-i6746954029.html