Aparat Nokia N95 nie działa jak powinien

Witam

sprawa wygląda następująco kupiłem nokie n95 z allegro była dobra sprawna brakowało jej tylko przycisku do zgłaśniania dałem do serwisu w tam mi wlutowali przycisk i popsuli komórkę wgrywając softa nowego bo coś źle zrobili a potem okazało się ze jakiś mikro chip był popsuty i wykasowało cale oprogramowanie ale nie wgrało na nowo i komórka czysta była chłopak nie miał na tyle kompetencji ze by to naprawić. po 4 miesiącach nastraszony został rzecznikiem praw konsumenta i w ciągu tygodnia wysłał gdzieś komórkę i naprawili ja nie spytałem się co dokładnie zrobili wziąłem komórkę i zabrałem się stamtąd . komórka działa lecz zdjęcia jakie robi to coś okropnego ;/ wcześniej( to znaczy jak tylko ja kupiłem przed daniem do serwisu) ładne były jak we wszystkich nokiach a teraz … załączę parę obrazków nie wiem w prawdzie jak się to robi pisze na szybko posta bo nie wiem czy zabrudzona szybkę mam czy soft nie taki i psuje mi zdjęcia wrzucę parę zdjęć i sami ocenicie ;/ jeszcze dodam ze soft jest wersji : v31.0.017 ; 16-12-08 ; RM-159 . patrzyłem w ustawieniach dawałem rożne ustawienia aparatu zawsze tak samo takie same paski cały aparat jak by był porysowany ale wydaje się jak by te paski się ruszały a za razem stały w miejscu i nie wiem co może być przyczyna tego ze tak mi robi zdjęcia ;/ nawet w warunkach gdzie jest jasno i świeci słonce ;/ choć na dworze mniej widać ale nie jest rewelacyjnie ;/ http://www.nokian95.jpg.pl/prywatna_gal … 73545.html

i http://www.nokian95.jpg.pl/prywatna_gal … 73546.html

to chyba nie są jakości jakie oczekujemy od tego telefonu prawda :slight_smile: telefon zresetowałem i dalej robi takie zdjęcia a zresetowałem go sposobem ze wcisnąłem gwiazdkę zielony i 3 następnie POWER zresetowała się ale żadnych efektów ;/ co mam dalej robić kupić nowy aparat ? boje się ze po kupnie dalej będzie to samo ;/

albo to sterownik aparatu/kamery albo coś z samym aparatem/szybką. Innego wyjścia nie ma.

jeszcze mała ciekawostka … wieczorem gdy jest zapalona żarówka naświetlenie jest średnie to nie widać nic poza małymi punktami delikatnie je widać a są nimi np: żarówka no i nieco mocniej widać laptopa wygląda jak by w pokoju było zupełnie ciemno i tylko laptop świecił … zarówno aparat foto jak i video … :frowning:

Ktoś grzebał w menu serwisowym telefonu.

Nieprawidłowe ustawienia aparatu.

sebok19 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.