Aparat w SE K800 a aparat cyfrowy

Witam. Czy aparat cyfrowy za ok.300zł robi lepszj jakości zdjęcia od SE K800 ?

Dzięki. Wydaje mi się że tak, ale pytam dla pewności :slight_smile:

Witam!

Powiem Ci tak: K800i robi na prawdę super fotki, ale teraz kompakty są tak tanie, że te za 300 zł na pewno zrobią lepsze fotki. Gdyby te pytanie padło z 3-4 lata temu, gdy K800i pojawił sie na naszym rynku to wtedy sprawa wyglądałaby inaczej, gdyż kompakty za 300 zł były na prawdę marne i mógłby K800i z nimi konkurować.

Stary nie rozwalaj mnie 3-4 lata temu kompakty miażdżyły aparat k800i na śniadanie taka jest prawda i nie kosztowały dużo. 3 lata temu za 350-400zł można było dostać dość dobry kompakt. Porównanie aparatu telefonicznego z normalnym cyfrowym to …

Rozumię cię w zupełności, nie mówię tutaj o zdjęciach w ciemnych pomieszczeniach, czy jakieś makro. Miałem 3 lata temu k800i oraz aparat olympusa 5mpix i szczerze mówiąc w dzień zdjęcia były niemalże identyczne, wiadomo w nocy już olympus trochę lepiej wypadał. Z tym, że ten olympus wtedy kosztował 500zł. Za 300zł były na prawdę kompakty z najniższej polki. Nie raz na forum SE były porównania k800i vs aparat kompaktowy i czesto nie było róznicy.