Aparat

Jaki telefonma najlepszy aparat i wyświetlacz i zoom?

Nec, tylko nie pamiętam modelu, ma aparat z 2mln.pikseli matryca do tego można kręcić filmy z dzwiękiem cena około 2,500zł. Aha i miejsce na dodatkową karte pamięci SD max 512Mb , MP3 , radio, dyktafon,i mnustwo innych bajerów.

Ja polecam Nokię 6600 - ma dobry aparat [chyba] 1,1mln pixeli, chodzi pod symbianem - więc istnieje bardzo duży wybór aplikacji do obsługi aparatu, bardzo duży wyświetlacz, 65tys. kolorów i dużą rozdzielczość [176 x 208px] - więc dobrze się ogląda na nim fotki :smiley: Poza tym jest to nokia - więc jego menu jest bardzo przejżyste oraz intuincyjne… Nie mam z nim żadnych problemów :smiley:

ta 8mpixeli 6600 robbi zdjęcia w 640

http://img223.exs.cx/img223/3189/ap6kb.jpg

Moze SE T630 :smiley:

No co ty. Ten telefon ma słaby aparat. :?

Podobno Siemens S65 ma dosyć dobry aparat, 1.2 mpix.

Moj kumpel go ma i mi sie podoba jak wychodza zdjecia tobie moze sie inny podoba :wink:

Może i się podoba ale parametrami technicznie wychodzi blado, a autor pyta o najlepszy aparat w telefonie.

Telefon komórkowy NTT DoCoMo D505i z funkcją aparatu fotograficznego ma wbudowany czujnik obrazowy Super CCD z ok. 630 tys. efektywnych pikseli, który jest w stanie z dużą prędkością wykonywać wysokoczułe zdjęcia w formacie SXGA (960 × 1280 pikseli), zapisując ok. 1,23 mln punktów. Super CCD umożliwił zapewnienie jakości obrazu podobnej do uzyskiwanej w pełnowymiarowym, cyfrowym aparacie fotograficznym, szczególnie w przypadku zdjęć przy słabym oświetleniu, jak również osób i pejzaży znajdujących się w znacznej odległości.

Fujifilm skonstruował także duży czujnik obrazowy Super CCD 37 × 52 mm do stosowania jako tył cyfrowy do aparatów średnioformatowych. Wszystkie te czujniki CCD mają 20,68 mln efektywnych pikseli i służą do rejestracji obrazu najwyższej jakości o rozmiarach ok. 5408 × 7648 pikseli, przy zapisie ok. 41,4 mln punktów. Firma jest pewna, że mogą one w pełni spełnić wysokie wymagania profesjonalnych fotografów.

Digital Minilab Frontier 330 posiada Super CCD (typ powierzchniowy) do odczytywania obrazów z filmu i umożliwienia wykonywania najwyższej jakości odbitek.