Apertech Venator + OCZ ModXStream Pro 500W + Scythe Infinity

Witam!

W polecanych zestawach jest taki:

Komputer za 2400 zł (2391)

Procesor: Phenom II X2 550 /3.1GHz, L3 6MB, 80W, BOX, AM3/ 315 zł

Płyta głowna: Gigabyte MA770T-UD3P /AMD 770/ 330 zł

Pamięć RAM:GoodRam 4GB (2x2GB) 1333MHz CL9 360 zł

Dysk twardy: Samsung 500GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F3 179 zł

Karta graficzna: Palit GeForce GTX 260 Sonic 896MB DDR3 /448bit/ HDTV 2VI 699zł

Nagrywarka DVD: SH-S223L SATA LightScribe (black) 110zł

Obudowa: Cooler Master Elite 335 (Black) 159 zł lub Apertech Venator 159 zł

Zasilacz: OCZ ModXStream Pro 500W 239zł

  1. Widać tutaj obudowę Apertech Vanator i zasilacz OCZ ModXStream Pro 500W - z tego, co czytałem, to ma dość krótkie kable, szczególnie zasilający do płyty (20/24pin) - czy wystarczy mi kabla w tej konfiguracji? Ktoś to sprawdzał?

  2. Mam Scythe Infinity - zmieści mi się do tej budy bez problemu?

  3. Czy łącząc punkt 1 i 2 - wystarczy kabla? Bo trzeba jakoś okrążyć ten Scythe Infinity.

Ktoś miał taką konfigurację jak ja?

ps. dodam, że mam płytę Asus P5B Deluxe, a moja karta graficzna to Gigabyte GTX260 ten 216ps.

Ja to osobiście bym w tym zestawie połowe rzeczy zmienił.

Kolego nie mam tego zestawu i mieć go nie będę, mam inny zestaw, a jedynie obudowę chcę Apertech Venator i zasilacz OCZ ModXStream Pro 500W - dlatego jak masz pisać takie rzeczy to nie pisz w ogóle.

Zadałem konkretne pytania, nie znasz odpowiedzi, to nie nabijaj pustych postów.

Sorki nie zrozumiałem,bo końcówke zakręciłeś Ktoś miał taką konfigurację jak ja? ,obudowa CoolerMastera jest dość duża kabla w tym zasilaczu także starczy,według mnie dobrze że jest krótszy bo w tych nowych to ten kabel musze zawijać przez całą obudowe i też nie będzie problemu z chłodzeniem,widziałem większe od Pentagrama pasywne w tej obudowie.

No to spoko, bo za godzinkę odbieram te komponenty i będę robił przeprowadzkę do nowej budy.

Gdyby ktoś jednak miał problem z kablem - np. w obudowie BigTower (taką miałem do tej pory) to polecam to rozwiązanie: http://zenfist.pl/akasa-przedluzacz-atx … b1887e3d08

-EDIT-

Komp zmontowany - przeprowadzka udana :slight_smile: Wszystko się pięknie mieści, kable wystarczające. Polecam tą obudowę, bo faktycznie wymiata.