Aphone? Pordróba? Czy warto kupić?

Witam. Kupiłem telefon jak jest w opisie : Sci Phone 4GS I9+++new Aphone. Cena 220 zł z przesyłką. Wysyłane z Polski bo Pani która sprzedaje mówi, że klawiatura dotykowa to nie wynalazek dla niej. No to co? Zaczynam pytać :P,po 1. dziwi mnie cena, tylko 200 zł? (Zapewne sprowadzone z chin) bo takie tanie a ma tyle opcji, np. Wifi lub TV, patrzyłem na inne telefony i komentarze allegrowiczów i było dużo negatywnych typu: Nie ma polskiego menu jak w opisie, lub że mp3/mp4 działa jak ***** :P, chciałem kupić tego z chin ale jak pomyśle że moge zapłacić Cło, i czekać 30 dni na samą przesylke z Hong Kongu to mi się odechciało i własnie trafiłem na ten telefon. Jutro ide do banku zrobić przelew. Pani dołącza również gwarancje 12-miesięczną. Powiedzcie mi czy dobrze zrobiłem kupując ten telefon ? Z góry thx :stuck_out_tongue:

Zajrzyj tutaj i proponowane wideo po prawej stronie:

.

Tak tak, widziałem te filmy, ale chce o komentarze od was, może ktoś z Was miał doczynienia z tym telefonem. :stuck_out_tongue:

Miałem, kuzyn sobie kupił. Dotyk działa, jakby chciał, a nie mógł, wieszał się, kiepska jakość dźwięku. Sprzedał po tygodniu w jakimś komisie (nie wiem, kto mu to przyjął w ogóle :D).

Ale co tu jeszcze komentować? Film mówi wszystko, do tego w sieci pełno jest “pochlebnych” opinii na temat tych urządzeń.

Gratuluję najbardziej zmarnowanych 220zł w Twym życiu. Dzieci w Afryce głodują, można było za to kupić 20kg ryżu i nakarmić ich potrzebujące brzuchy, niż wspierać chiński przemysł, którego po tygodniu będziesz miał dość.

kulka123 , ja już wolę Symbiana na E50… a nawet Panasonic GD40 - przynajmniej da się używać i ma te podstawowe funkcje. No i masz gwarancje że jak spadnie to tak szybko się nie rozbije;)

Trudno jest znaleźć ludzi którzy takie cuś kupili, zapewne część nie będzie chciała się przyznać że dała się nabrać. Kupuj po prostu markowe telefony. Może i chcesz mieć coś a la iPhone 4 i ja się nie dziwię. Nie stać cię, nie kupuj, natenczas masz duży wybór dużo lepszych niedrogich telefonów, a w przyszłości kupisz sobie tego prawdziwego jedynego słusznego iPhone 4.

Chcesz kupować ten telefon 5 razy?? - proszę bardzo, droga wolna - wolny rynek, wolny wybór. Ale chyba kupić 1 a solidny.

ale powiedzcie mi, np. Te Iphony co chodza po 2 tys. to chyba są dobre nie?, moze ta babka sie pomyliła z nazwą, albo coś :D, najwyzej jak juz bd tragicznie to go sprzedam :D, no na filmach nic nie pisza i nie mowia ze sie zwiesza ;D ładny telefonik itd ;D. Myslalem również nad n97 sprowadzana z chin :p, ale juz zapozno bo kupilem tego aphone :expressionless:

Dodane 01.11.2010 (Pn) 21:05

aha, w sumie mi nie przeszkadza ze jest podroba, tam wole sobie muzyki na sluchawkach czasem posluchac i dzwonic ale chyba nie ma problemu z dzwonieniem nie ?

Dodane 01.11.2010 (Pn) 21:08

i znalazłem taką opinie :smiley: : Bawilem sie inna chinska podróbką iPhone’a, myśle, że tylko nazwą się różniła ;p. Generalnie aparat to VGA - czyli najsłabszy jaki istnieje :/, sam telefon (jako telefon, bo ze smartphonem to nie ma nic wspólnego) może być. Ten którym się bawiłem był całkiem solidnie wykonany, nic nie trzeszczało, nie zacinał się, filmiki odtwarzał całkiem dobrze (filmiki 3gp nie całe filmy), odtwarzacz mp3 też niczego sobie, głośno grające głośniki (troche trzeszczą jak sa na maxa), ekran reagował całkiem przyzwoicie, menu stylizowane na iPhone ale tylko stylizowane nawet javy nie było , dual-sim też działał sprawnie.

Podsumowując: telefon działał

, dzwonił, eski tylko z rysikiem dało sie pisać (może kobiecym paluszkom byłoby łatwiej) wyglądem

przypominał iPhona i to tyle. Duży plus to dualsim ale wiecej plusów nie widze, po prostu telefon nic wiecej ot co. Osobiście bym nie kupił ze względu że z tymi telefonami jest różnie… raz dostaniesz dobry a raz taki że tylko na śmietnik. Jeżeli chcesz chińszczyzne z TV na pokładzie kup myPhone, przynajmniej polska gwarancja jes

Po opisie obstawiam że to był myPhone robiony na wzór iPhona - o ile taki jest.

Czyli odtwarzacz MP3/4, chyba że lubisz szum, brzękot czy jak to się zwie.

Na Nokii 6310i też nie ma i przy okazji możesz czołgiem po niej jeździć, tylko że szkoda gąsienic :smiley:

Źle to napisałeś, bo to że coś kosztuje 2000 to nie znaczy że jest dobre. Ale iPhone jest dobry, no i wiadomo jak KAŻDY telefon ma swoje wady.

Kup ten telefon i zdaj relację od razu po zakupie i po 3 miesiącach, oczekujemy na nią :wink:

Kupić już kupił - czekamy raczej na relację z pierwszego tygodnia użytkowania od nowego, szczęśliwego posiadacza tego czegoś. 8)

Zasadnicza różnica między APhone/myPhone/wszelkimi podobnymi stylizowanym na iPhone jest taka, że jest on stylizowany. I robi go jakaś chińska masówka, a nie Apple (które swoją drogą również może mieć fabryki w Chinach, ale daleko odstające od podróbek).

No myPhone powiedzmy wchodzi trochę lepiej na nasz rynek, jednak nie raz słyszałem o jakiś trzaskach jeśli się rozmawia przez telefon, jakieś niedoróbki, słabość materiałów itp. Zobaczymy co z myPhonem będzie.

No witam. Dostałe telefon i powiem wam ze jest super, tylko mam jeden problem, to jest Sci Phone i9+++, i mam do was pytanie jaka tam wchodzi karta pamieci?, bo kolega ma micro sd m2 512 i 2 gb i żaden nie wchodzi, mozecie mi dać link na allegro albo jakiś link z wyglądu? z góry thx.

A ciężko jest wpisać w Google Sci Phone i9+++?

Załamałem się gdy w pierwszych 20 wynikach nie znalazłem strony producenta…

kulka123 , podaj jak szybko lata BT i Wifi, czy działą transfer danych i połączenei internetowe po podłączeniu do PC, ile trzyma akumulator, jak soft chodzi i co tam zainstalowałeś (jest Opera Mini lub coś?), zrób screenshota z motywem oraz zrób fotę pt. “co się dzieje za oknem” i wrzuć gdzieś.

BT jeszcze nie próbowałem bo karty nie mam, ale własnie; Wifi: wciskam i pisze empty przy internecie, właczyłem usługe gprs i cos w ustawieniach sieciowych, mam jakiś program internetowy lecz po chińsku ;D, a nie moge nic zainstalować bo jest za mało pamięci, własnie mam pytanie, bateria ładuje sie 10-15 min i pisze OK, i jak jej nie używam to o 22:00 włozyłem do szafki potem rano wyciągnełem koło 10:00 i już połowy baterii nie ma ;|, ogólnie tel dobrze działa.

Ale po co karta?

A masz jakiś punkt dostępu w okolicy? Bez jakieś autoryzacji chyba nie wejdziesz.

Przeglądarkę? a może zainstaluj inną jak usuniesz problem “a nie moge nic zainstalować bo jest za mało pamięci,”

Z ładowaniem to przegięcie, z godzina to chyba trwa na nowych telefonach.

Czyli to co na forach pisali to prawda. Wymiana tez co niektórym nie pomagała bo trafiali na jeszcze gorsze.

Czyli problemy w temacie uznajemy za rozwiązane??

Świetnie wręcz :stuck_out_tongue:

no własnie nie, podłączam do kontaktu ładuje sie 15 min i pisze OK ze jest naładowana, a jak spojrze na baterie to sie nic nie ładuje, a jak znów podłącze ładowarke to ładuje sie 10 sec i pisze OK, hmmmmm, karte dostane od kolegi ;p

Akumulator do wymiany lub coś co “odcina” ładowanie, czyli coś na płycie głównej.

A ładowałeś pierwsze 3 razy do pełna ??Akumlator *************************.Ale może poprostu nie stać chłopaka na zwykły telefon.A tak apropo to za 220 zł miałbyś używaną Aville =D>