Aphone, sciphone, i68

Witam, ostatnio na allegro pojawiły się podróbki iphona. Oczywiście nie ma co porównywać podróbki do oryginału, ale są o 1000zł tańsze. Czy jest na forum ktoś, kto już taki chiński wynalazek zakupił, i może się podzielić wrażeniami? Najbardziej są tu pożądane osoby, które widziały i iphona i aphona, do nich kieruje to pytanie.

Z drugiej strony telefon sam w sobie jest bardzo opłacalny, ponieważ jest w cenie zwykłego telefonu, a ma duży dotykowy wyświetlacz.

Jeżeli znasz angielski to na YouTube jest recenzja jednego takiego wynalazku.

Właśnie widziałem więcej takich recenzji, i jedyne co z nich wnioskuje to to, że ma słabszy proc i wolniejszą pamięć oraz to touch screen a nie multi touch jak w iphonie. Ale za to smsy pisze się tam podobnie, tak samo jak wybiera numer… Tak se myślę, że cena/jakość wypada lepiej od iphona

Kup sobie nokie 3310 jak nie stać Cie na prawdziwego iPhona, nie ma sensu takiej podróbki kupować.

Czym się różni iphone 3G od iphona i68

z tej aukcji http://www.allegro.pl/item513720711_etu … ok_pl.html

Czy warto go kupić ???

Na aukcji masz dane techniczne tego i68, tu masz dane techniczne iPhone 3G

porównaj sobie.

Poza tym, nie warto kupować szmelcu, lepiej kup jakiś normalny telefon bo z tym czymś co udaje iphone nic nie wskórasz, to co działa na iphonie i tak na tym czymś nie będzie działać, szkoda kasy i nerwów na chińskie badziewie.

Wielkie dzięki :slight_smile:

iPhone’a można już wyhaczyć za 650zł-700zł, niestety używany no i niestety 2G, ale na pewno 1000x lepszy niż jakieś sciphone’y i inne. ;p

to jest przecież oczywiste, ale sciphona możesz za 200zł wychaczyć. A w iphonie nawet kontaktow na sim nie możesz skopiować :S

To ciekawy wątek, ten SCIphone ma Javę, Iphone nie, nic dynamicznego nie odtwarza w sieci WWW:/ . Nie kopiłem Iphona z powodu wielu takich ograniczeń. W stanach wszystko jest oparte na Q-timie. Ale żyjemy w europie (zniesiono wizy do Kanady – można pojechać jak ktoś się upiera przy tym formacie). Czy ktoś może napisać czy jest w tym normalna przeglądarka bez setek ograniczeń jak ma to miejsce w Iphonie . Ponad 1000 zł to stanowczo za drogo żeby oglądać tylko Youtube na malutkim ekraniku albo palcem powiększać zdjęcia babci. Na Iphonei nawet nie działają strony TVP.pl (Java) . Proszę o komentarze osoby kompetentne (to znaczy takie, którą maja wiedzę na temat który poruszają a nie takie które widziały reklamę). Przeciwnicy podróbek - piszcie na policję ! Przecież to jest zupełnie inne urządzenie. Czy Ford pozwał Fiata za to, że ten też ma 4 koła ?

Odys

Co Ty za pierdoły gadasz?

Miałeś iPhone ręce w ogóle?

strona tvp.pl działa jak najbardziej, javascript Safari w iphonie obsługuje, nie ma tylko obsługi Flasha obecnie.

Koleś , **********************

Mam od tygodnia nowiutkiego , nie działa javascript.

W opcjach Safari masz pewnie wyłączony Javascript.

Wejdź sobie w ustawienia->Safari i w Zabezpieczeniach jest javascript.

A z takim językiem

to warna powinieneś dostać od MODa, widać że dziecko dostało iphone na gwiazdke i podstawowych rzeczy nie potrafi.

Od razu nie można tak? Nerwowy jesteś jak na takiego dorosłego .

Dodane 05.01.2009 (Pn) 19:57

Java script to jedno a co z JAVĄ np animacje itp, też obsługuje ?

np ten serwis http://aviationweather.gov/obs/sat/intl/

Tam trzeba zaznaczyć dowolny obszar żeby obejrzeć animacje chmur.

Dodane 05.01.2009 (Pn) 20:03

sat24.com też nie ma animacji… ten iphon to porażka, dostałem go w pracy, ale złotówki swojej bym nie dał…

a to sprzedaj jak nie potrafisz go obsłużyć, a nie gadaj że ma małe możliwości.

iphone jest dla inteligentniejszej części społeczeństwa i nie dla leni, którzy chcą mieć wszystko na tacy podane.

Koniec dyskusji. Nie ma dalszego sensu

iPofree jeszcze raz coś takiego usłyszę -> ban