Aplikacja - amerykański nr telef + dzwonienie za free do Stanów i Kanady

moze uzywacie, a ja szukam:
app ktora przyznaje (pozwala wybrac z puli proponowanych) „wlasny”, amerykanski nr tel, z którego pozwala dzwonic za free do stanow i kanady, zaś do nas mozna dzwonic z calego swiata po zwyklych sieciach gsm na ten numer?
(czyli szczegolny Second Phone Number/ drugi nr tel)

btw:
kiedys uzywalem to cudo →
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.enflick.android.tn2ndLine
znakomicie dzialalo, z jakichs powodow odinstalowalem, a po dlugim czasie: juz
nie da sie uzywac spoza usa + canada

Zmień ip na Usa (tylko przy rejestracji). Poszukaj w sklepie google apki TextNow i zainstaluj na telefonie lub tablecie. Ważne, żeby przy rejestracji program czuł, że jesteś w Usa. Później wybierz sobie kierunkowy z listy stanów (dorzucili nawet Hawaje). Następnie wybierz sobie numer jaki podaje apka z wybranego przez ciebie stanu i gotowe. Masz numer amerykański. Możesz dzwonić za friko po Usa i Kanadzie. Program bezpłatny i działa z wyświetlanych reklam. Używam od dobrych chyba 10 lat. JEdyne, co ważne, to żeby utrzymać numer to trzeba raz na tydzień wysłać sms lub zadzwonić. Program i tak przyślę przypominajkę żeby nie stracić numeru. Można dzwonić też i pisać smsy przez stronę programu strona programu
Zmiana ip na Usa jest potrzebna tylko do rejestracji. Chyba, że masz kogoś w Usa i może zrobić rejestrację i otworzyć numer dla ciebie. Powodzenia

Tak, widziałem TextNow, to byc może nowsza wersja 2ndLine i pewnie obie app dadzą się z pl zarejestrować Twoją metodą.
Jak zmienić ip z pl na ip z usa dla komórki… I to na takie ip, ktore faktycznie jest z usa.
Hę?

Musisz ściągnąć aplikację z google play US lub z innej strony. Link do sklepu googla Usa
Tu jest link do apki z innej strony do ściągnięcia a nie ze sklepu googla amerykańskiego link do apki Bez zmiany ip będziesz miał komunikat, że w twoim kraju w polskim sklepie google apka jest niedostępna. Zrób sobie darmowego VPN i zmień ip na Usa. Jak ściągniesz apkę ze sklepu googla lub innej strony z apkami to otwórz apkę i zarejestruj się najlepiej przez EMAIL, a nie fejsbuki i inne społecznościówki. Później rób jak napisałem w poprzednim poście. IP Usa jest tylko potrzebne do rejestracji i dostania amerykańskiego numeru telefonicznego. Jeśli wszystko pójdzie pomyślnie z rejestracją to zmiana ip na Usa później jest już niepotrzebna. Można dzwonić przez apkę z polskiego ip.

appp weszła przez vpn, rejestracja chyba też (chciało adres @ i hasło), a potem zaczęły się cuda „naprzemienne”: permanentnie, że „please verify you are a human” bo niby uzywam „automation tool”, ale z kolei po którymś tam odpaleniu app, pokazało coś innego → „choose a ph. number” i „enter your area code”, więc wklepywałem losowo cos w stylu area code (pokazywało, że ok, kod jest z usa), ale od razu także, że „sorry, there are no numbers to display at the moment”… I tak w kółko. A na końcu pokazało info, że blokuje mi konto :slight_smile: Czyli mogłbym ewentualnie zacząć zabawe od poczatku biorąc inny adres @, do nowego konta, ale zdaje się, że chciałem mieć drugi nr. a nie zabawę w kota i mysz. Podziekował za taki kołowrotek