Aplikacja Android - czy można kupować na spółę, wolno?

Witam serdecznie, mam takie pytanie. Mam jakąś grę w Android Market: https://play.google.com/store

Np. jakaś tam gra kosztuje 25 zł, to czy można zrobić tak, że z kolegami kupi się ją na spółę? Czyli każdy płaci część i potem jedna osoba kupuje tą grę i rozdaje tamtym.

Czy w taki sposób kupiona gra w sklepie Android, będzie działać temu co kupił jak i tym co rozesłał?

I czy jest to zgodne z regulaminem sklepu Android czy tam zasadami Google?

"Google udziela użytkownikowi osobistej, ważnej na całym świecie, bezpłatnej, nieprzenoszalnej i niewyłącznej licencji na używanie oprogramowania udostępnionego przez Google w ramach Usług. Licencja ta ma na celu wyłącznie umożliwienie użytkownikowi korzystania ze świadczonych przez Google Usług w sposób dozwolony na mocy niniejszych warunków. Użytkownikowi nie wolno kopiować, modyfikować, rozpowszechniać, sprzedawać ani dzierżawić żadnej części Usług ani dołączonego oprogramowania , jak również nie wolno analizować wstecznie żadnego takiego oprogramowania ani podejmować prób wyodrębnienia jego kodu źródłowego, chyba że prawo zabrania stosowania tego typu ograniczeń lub użytkownik ma nasze pisemne pozwolenie. "

I na litość - CZYTAJCIE warunki użytkowania które akceptujecie, bo potem kiedyś ktoś wam podsunie kredyt do podżyrowania i będziecie płacić za ktosia …

Ja czytam ;). Tylko, że telefonu z Androidem nie mam i nie miałem nigdy, nie korzystałem jeszcze z Androida. Jednakże to pytanie jakoś tak po prostu mnie zaciekawiło ;). Dziękuję bardzo za odpowiedź.

Ja także nie mam, nie miałem i nie zamierzam mieć - co jednak nie przeszkodziło mi wejść na stronę która sam podałeś i kliknąć w “Warunki użytkowania”.

Jako, że na co dzień korzystam z Androida, to potwierdzę to co powiedział Veers. Programy i gry kupione na Google Play są przypisywane do konkretnego konta Google, więc nie ma mowy o “kupowaniu na spółę i rozdawaniu”.

Konto google może być przypisane do wielu urządzeń, a programy zakupione na jednym z przypisanych urządzeń mogą być instalowane na innych przypisanych do konta urządzeniach.

Z tego co pamiętam, konto gmail (czyli konto google) można współdzielić z innym osobami (np. ma to miejsce w firmach, czy różnego rodzaju grupach)