Aplikacja AxessManager nie widzi routera

Witam. Mam router MV 510VR Orange do CDMA i aplikację AxessManager na płytce od orange i po włączeniu routera i później tej aplikacji cały czas wyświetla że "urządzenie niedostępne’ oczywiście router połączony kablem z laptopem Acer Aspire 5750G z windows7.

Czy pomógłby ktoś rozwiązać ten problem?

1.Rozumiem że router podłączony do komputera za pomocą kabla Ethernet ?

2 .Czy możesz wejść do ustawień routera przez przeglądarkę bez twej aplikacji ?

Ta aplikacja jest nie potrzebna: w przeglądarce w pole adresu wpisz adres 192.168.0.1 i sprawdź czy otworzy się strona konfiguracyjna ?

W menedżerze urządzeń sprawdź czy są prawidłowo zainstalowane sterowniki karty sieciowej ?

Jaki karty sieciowe masz widoczne? Czy są jakieś znaczki przy ich nazwach -!, ? itp.).

Pod baterią jest przełącznik, który musi być skierowany w pozycję „NET” - sprawdź czy tak jest a jeśli nie to zmień to ?

1.Tak

2.Tak, mogę wejść do tych ustawień przez przeglądarkę

Bez tej aplikacji to nie będę miał połączenia z netem bo karta SIM jest zabezpieczona kodem PIN którego nie da się zdjąć i bez podania pinu nie ma połączenia. Oczywiście po wejściu przez przeglądarkę do ustawień routera da się wpisać PIN i wtedy łączy z netem, no ale za każdym razem muszę podłączać kabel Ethernet i wchodzić na tą stronkę a to jest trochę uciążliwe.

Mam widoczne dwie karty sieciowe: Atheros AR5B97 Wireless Network Adapter i Broadcom NetLink Gigabit Ethernet i w obu przypadkach “To urządzenie działa poprawnie”.

Przełącznik ten jest w pozycji NET. Dodam jeszcze że wczesniej na laptopie Asus F3U z Windows Vista nie było żadnych problemów.

na usb podpięte czy na ethernet.Też mam axessa tylko starszy model

uruchamiałeś aplikację przy instalacji jako admin ?

jaki system masz ?

Na ethernet

Tak uruchamiałem jako admin i nie pomogło mam windows7 64bit

1.zresetuj przyciskiem na spodzie do ustawień fabrycznych

2.masz jakiś pakiet zabezpieczający antywirusowy Internet Security z zaporą? to czasowo wyłącz ją - lub odinstaluj na chwilę antywirusa reset kopa i zobacz czy dział ?

3.Axess Manager czy jest właściwy wgrany na pewno ? do tego rutera ? sprawdź nazwę

Ech kolego jesteś wielki :slight_smile: wyłaczenie zapory Eset smart security pomogło, tylko jak teraz zrobić żeby ta zapora nie blokowała?

Sprawdź tutaj nie znam tej zapory ustawień http://www.eset.pl/Pomoc

http://kb.eset.com/esetkb/index?page=co … cale=pl_PL

może ktoś ma Eset i pomoże ?

Jeszcze raz dzięki wielkie za pomoc :slight_smile: