Aplikacja dająca wirtualny numer telefonu

Poszukuje aplikacji typu 2nr – Darmowy Drugi Numer czyli takiej która umożliwi mi posiadanie za darmo wirtualnego numeru telefonu, najważniejsze dla mnie jest żeby można było wysyłać na ten nr smsy np. do weryfikacji numeru telefonu. Mogą to być aplikacje płatne z darmowym okresem próbnym lub po prostu darmowe. Ktoś ma jakieś sugestie?

Jak tylko do SMS-ów to szukaj na stronach WWW świeżych udostępnionych publicznie.

Im starszy online tym większa szansa, że Meta czy Google go zbanował do rejestracji za nadużycie.

Mam zerowe doświadczenie z takimi apkami, ale gdybym potrzebował, to zaczął bym szukać po takich zestawieniach:
30 Best FREE Second Phone Number Apps for Android & iPhone
11 Apps to Get a Free Phone Number (Without a Credit Card!) - MoneyPantry

do niedawna parę lat b. intensywnie korzystałem z
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.enflick.android.tn2ndLine&hl=pl&gl=US
Mozna wybrac/przydzielić sobie nr z usa.
działa perfekcyjnie.
Ciekawe, że wszystkie (?) te appl (więc i powyzsza) pozwalają na zerowe koszty rozmów [dzwonienie na nr komorkowe + stacjo] tylko z usa & canada. Moi znajomi bezskutecznie szukaja app. ktora pozwoli na to samo z Grecją. Efekty poszukiwan = nic :slight_smile:

O ile dobrze kojarzę, to w USA rozmowy lokalne są za darmo. Tak więc dzwonienie za darmo do USA łatwo wytłumaczyć. Rozmowa idzie z apki przez Internet do miejsca, które jest lokalne względem osoby do której dzwonimy. Z takiego miejsca wydzwaniany jest odbiorca już za darmo. Firmy te muszą mieć numer „wychodzący” we wszystkich regionach.

Jeżeli jest za darmo do innego kraju, to nie wiem jak to robią.

o to chodzi, ze najprawdopodobniej nie ma…