Aplikacja DLL nie jest poprawnym obrazem systemu NT ;/;/

Witam mam nastepujacy problem gdyż keidy wrzucam do napedu plytke z gra wyskakuje mi okno do instalacji i kiedy naciskam instaluj wyskakuje blad "aplikacja lub biblioteka DLL C:\windows\system32\Xaudio2_1.dll nie jest poprawnym obrazem systemu windows NT.Sprawdz to z dyskietka. Dodam , iz na innym komputerze ta sama plytka instaluje sie bez problemu. wrzucam log z hijackThis bo widze ze jest on potrzebny do rozwiazania tego typu problemu.

http://www.wklejto.pl/58040 -oto on

Z góry dziekuje za pomoc

Dodane 18.02.2010 (Cz) 21:34

wiem ,ze temat juz byl ale admin prawdopodobnie go usunal a nie mialem wyst czasui zeby sie z nim zapoznac:/

Wychodzi na to, że wpomniany plik w komunikacie jest składnikiem Direct’a. Spróbuj go zaktualizować do najnowszej wersji: http://www.sciagnij.pl/programy/p/Windo … tX_90c/630

Jak proobuje zainstalwoac tego Dx’a to mi wyskakuje blad przy instalacji “nie mozna zaufac klientowi cabinet wymaganemu dla instalacji.Sprawdz czy uslugi kryptograficzne sa wlaczone i czy certyfikat pliku cabinet jest prawidłowy” ;/ ale apropo directa to jak instalowalem na pcozatku wszytskie sterowniki i miedzy innymi ten to rowniez wyskoczyl mi blad z tym,ze on niby jest zainstalowany…co teraz proponujesz?;>

Start->uruchom->services.msc, wciśnij enter i sprawdź, czy wymionione usługi w komunikacie są włączone.

No sprawdzilem,nie wsyztskie sa uruchomione…mam je recznie uruchomic?;>

Ustaw aby startowały automatycznie i kliknij uruchom. Teraz już Direct powinien się zaktualizować…

Sa automatyczne i wlaczone i dalej nic:/

Włóż płytę z windowsem do napędu, wejdź w wiersz poleceń(start->uruchom->cmd) i wpisz komendę sfc /scannow i poczekaj aż zostaną sprawdzone pliki systemowe.

przeskanowalo bez zadnego raportu bez niczego wiec mysle ze jest ok wsyztsko…ehh jakies jeszcze pomysly?;>

A próbowałeś przywracania systemu?

Tak probowalem ale raz ze nie ma do czego bo od poczatku odkad zainstalowalem system(kolo tygodnia temu) mialem problem z DirectX gdyz zainstalowal sie z bledem…mimo iz wyswietla sie,że jest on zainstalowany gdy wpisuje komende “dxdiag” a dwa jak naciskam przywracanie systemu to psize ze nie mozna przywrocic nie wiem czemu:/

Spróbuj jeszcze uruchomić kompa z płyty z Windowsem. Po zaakceptowaniu licencji wciśnij klawisz r. Spowoduje to nadpisanie systemu bez utraty danych. Po zakończeniu instalacji kiedy pojawi się plansza Windows XP - Zapraszamy zresetuj komputer.

Ok finalnie pomogl mi format calkowity wraz z utworaeniem nowej partycji :wink: TEMAT UWAZAM ZA ZAMKNIETY I DZIEKUJE ZA WSZELKA POMOC :slight_smile: