Aplikacja do ebooków (np. pdf) dla samsunga e210

Znacie jakąś?

Naprawdę google.pl nie gryzie.

Szukałem, ale są tylko instrukcje do telefonu w formacie pdf

Ok, to przeczytaj to: viewtopic.php?f=12&p=1905613

A nie znacie czegoś darmowego??

TequilaCat, darmowy i łatwy w obsłudze konwenter textu, tak aby można go było czytać na tel komórkowym.

Jedyne co musisz zrobić to skopiować tekst z pdfa, wkleić go do notatnika i zapisać jako *.txt

żeby nie było wątpliwości, program zapamiętuje miejsce gdzie skończyłeś czytać, możesz dodać kilka książek do 1 pliku.

w opcjach programu możesz dostosować do jakiego telefonu konwertujesz tekst (nie chce mi się sprawdzać, czy jest twój telefon możliwy do wybrania, ale jeżeli nie nic się nie stanie jeżeli wybierzesz inny z rozdzielczościąwyświetlacza taką samą albo mniejszą od twojej)

Problem polega na tym, że samsung e210 nie czyta plików *.txt :frowning:

A Mobilepdf nie jest darmowy

Ehh to nie jest plik txt, tylko java(*.jar). TXT potrzebujesz tylko do przerobienia na javovego ebooka

Aha, ale to i tak nie zmienia sytuacji. Instalowanie aplikacji java na moim telefonie to koszmar. Trzeba mieć albo SoftikPPP albo instalować przez wap, co na większą skalę (a o taką tu chodzi) jest nieopłacalne.

txt ci nie działa, java też odpada,

to ebooków na fonie sobie nie poczytasz, bo i jak?

Znalazłem rozwiązanie. Dzięki za pomoc. Okazało się, że ten sposób z TequilaCat jest dobry, trzeba tylko odpowiednio się zabrać za instalację.