Aplikacja do filmów z opcją ukrycia czasu

Witajcie,
lubię oglądać esport w internecie. Głównie na Youtube. Niestety nigdy nie mam tyle czasu by oglądać na żywo, a gdy chcę obejrzeć zaległy mecz (szczególnie w fazach playoff i dalszych) wspomniany wyżej serwis pokazuje mi ile czasu pozostało do końca rozgrywki, co automatycznie sugeruje ile rund może trwać mecz i w efekcie psuje zabawę. Potrzebuję jakiegoś rozwiązania, które albo ukryje czas i pasek postępu w filmach na youtube, albo aplikację, która ma taką wbudowaną opcję przy odtwarzaniu filmów w formacie mp4.
W skrócie:

  1. ukrycie paska postępu
  2. wyłączenie pokazywania czasu do końca filmu
  3. możliwość przewijania (np co 10 sekund jak to jest w youtube) w taki sposób by nie było wiadomo ile zostało do końca filmu.

Użyj New Pipe. Nie pokaże czasu jeżeli nie dotkniesz ekranu pojedynczym tapnięciem podczas odtwarzania. Przewijać możesz, z przeskokiem 10 sekund podwójnym tapnięciem.

Ewentualnie VLC player, ale tutaj to samo, jak dotkniesz 1 raz, to pojawi się pasek z czasem. W ustawieniach czas pojawiania się tego paska możesz ustawić na krótki.

Efekt, o jaki Ci chodzi, możesz uzyskać, ale na komputerze np. używając “mpv”.
W konfigu mpv.conf wystarczy wtedy dodać:

term-status-msg=no
no-taskbar-progress
no-osc
no-taskbar-progress

Zmiana ta skutkuje brakiem w ogóle UI, jedynie jest okno z filmem i można przewijać strzałkami.