Aplikacja do mierzenia wagi itd

Hej ktoś zna aplikację gdzie mógłbyś sobie mierzyć i po jakimś czasie porównywać: wagę, obwód ciała tzn ramienia, przedramienia, uda, łydki, w pasie, klatki oraz brzucha? Ktoś zna może taką cudowną aplikację? Albo po prostu dodawanie własnych tytułów i gdzieś obok wynik np dodaje Waga i obok wpisuję ilość kg. Wiem takie coś mogę sobie zrobić w notatniku, ale lepiej i na pewno więcej funkcji miała by jakaś aplikacja, proszę o pomoc, dzięki :)))

Excel? Albo Calc z pakietu LibreOffice? :wink:

Jeśli miałbyś taką aplikację, będziesz stawać na telefonie, aby ważyć się?

autokorekta chyba.
Ciekawe jak z obwodem, dziesięć telefonów w pasie a po redukcji osiem i do przycisku blokady.

Tak, poprawione, dzięki.

Autokaleka.

No co ty haha po prostu na telefonie chciałbym mieć to zapisane a ważyłbym się wagą normalnie :smiley:

Obwód mierzę zwykłym centymetrem krawieckim, słyszałem o takich aplikacjach sporo ale nie mogę żadnej znaleźć na androida

1 polubienie

Pierwsze z brzegu na frazę:

https://www.google.com/search?q=aplikacja+do+mierzenia+mięśni

najwyżej osobna na wagę jak nie mają, gorzej jak apka już nie ma opcji przechowywania wymiarów użytkownika a tylko ci podaje “idealne”.

I to już chyba raczej koniec “wyzwania” chyba, że ktoś lub testować i studiować opisy czy ma opcje dodania własnych wskaźników lub twoich około 8 przewidzianych.