Aplikacja do oglądania telewizji na tv

Witam serdecznie wszystkich :slight_smile:
Szukam darmowej aplikacji na mojego Samsunga NU8002 do ogladania telewizji przez internet. Kiedys uzywalem wppilot, teraz juz niestety nawet te podstawowe kanaly sa platne.
Moze ktos cos polecic?
Ewentualnie jakas dobra, nie duza domową antene telewizyjną? Sprawdzoną, ktora mozesz smialo polecic?
Dziekuje, podrawiam.
Wesołych Świąt :wink:

Napisz coś więcej - masz na myśli standardowe kanały z telewizji naziemnej? Mieszkasz bez dostępu do anteny zbiorczej/UPC? Skąd masz internet?

Tak, tak. Chodzi mi o standardowe, podstawowe kanaly telewizji naziemnej :slight_smile:
Dokladnie, jedynie antena domowa lub zewnetrzna, ewentualnie aplikacja na smart tv z dostepem do takich kanalow.
Internet to dominet, ogolnie dziala bardzo dobrze.
Chcial bym miec dostep do podstawowych kanalow bez zagracania pokoju/balkonu. Ogolnie bardzo rzadko ogladamy telewizje. Glownie netflix, yt, hbo go czy player. Ale Zona doslownie czasami na cos tam spojrzy w tv i chcial bym by byl do niej dostep :wink:

Podłącz komputer po tv i tv online.

W sklepie Samsunga jest np. Ipla. Przed chwilą sprawdzałem i jest tam jakaś telewizja na żywo.

WP Pilot widzę że jest na Samsungu, 7 dni na sprawdzenie za darmo, 12zł na miesiąc podstawowy pakiet.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.