Aplikacja do słuchania muzyki z karty microSD

Cześć,

Mam problem z aplikacją do słuchania muzyki “muzyka groove”, próbuje wpisać nową nazwę odtwarzanych utworów i nic mi z tego nie wychodzi.

Czy jest apka która odtworzy muzykę, bez reklam, wymagających/niepotrzebnych uprawnień ? (darmowa bo nie mam konta w banku :slight_smile: ).

Microsoft Lumia 640LTE Windows 10 Mobile .

Odtworzyłem problem u siebie, mi nie zapisuje zmian, gdy… nie ma pliku. Nie wiem jak to MS sobie wymyślił, ale gdy z karty wykasowałem pliki muzyczne, to aplikacja Groove nadal je widzi i che odtwarzać (samo odtwarzanie oczywiście jej nie wychodzi). I wtedy przy próbie zmiany nazwy mam taki błąd:

Hmm nie rozumiem tej apki .
Wczoraj włączyłem aktualizacje, coś tam pobrał, zainstalował no i dziś a dosłownie teraz “muzyka groove” wykryła całą muzykę na karcie microSD i bez problemu mogę nazwać listę odtwarzanych utworów.

Może MS coś poprawił podczas aktualizowania telefonu wczoraj bo dziś mnie to zaskoczyło .

Aktualnie Lumke mam w naprawie ale w aplikacji Groove od zawsze była możliwość wskazania jej folderu z jakiego ma szukać i odtwarzać muzyke. Po dodaniu nowych utworów na karte po chwili zawsze sama znajdowała nowe piosenki i nigdy z nią nie miałem problemów czy to na WM8 czy na WM10 obecnie :slight_smile:

Tak szczerze to pierwsza sytuacja w której nic nie rozumiem .

Za pierwszym razem apka nie widziała muzyki, nie mogłem nazwać listy odtwarzanych utworów aż do aktualizacji i 2x uruchamiania ponownie tel żeby zainstalował “aktualizacje”, później włączam apkę i widzę jak wczytuje muzykę z microSD hmm myślę no to gitara bo problem znikł sam .