Aplikacja do słuchania muzyki

Witam.

Instalowałem kilka odtwarzaczy muzyki ale w każdym po skończeniu utworu trzeba było ręcznie włączyć kolejną piosenkę. Aplikacje po zablokowaniu ekranu “pałzowały” piosenkę.

Szukam aplikacji na android, która odtwarza wszystkie pliki mp3 z wybranego katalogu na smartfonie. Czyli automatycznie po odtworzeniu pierwszej piosenki przełączy na drugą i tak dalej. Ma działać przy zablokowanym ekranie smartfona i mieć możliwie najmniej uprawnień.

Co polecacie?

Z darmowych to Foobar2000, AIMP i ew. Winamp, jeśli masz sentyment do wersji z Windowsa. Ja osobiście korzystam z płatnego (8 zł) Powerampa. Bardzo dobry player na Androida, super equalizer, świetna jakość dźwięku - no rewelacja! Co do tego zatrzymywania się muzyki, to dziwne… Jaki masz telefon i wersję systemu? Wygląda mi to na aktywne oszczędzanie energii, albo jakiś “przyspieszacz”, który ubija proces playera. Nie instalowałeś czegoś ostatnio?

1 polubienie

Jak znalazłem tą aplikację, to już nigdy nie szukałem innej https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tbig.playerpro&hl=pl
Choć ostatnio słucham tylko i wyłącznie streamingów, ale cóż…

1 polubienie

“Foobar 2000”

Generalnie większość z dziś dostępnych odtwarzaczy ma takie opcje. Jedyne co to odpowiednia konfiguracja samego plajerka oraz telefonu (opcje blokady ekranu i oszczędzania energii).

PowerAmp bardzo fajnie działa, dłuuugo korzystałem przed przesiadką na spotify. Tyle tylko że płatny jest… mnie sie udało za 9 zł kupić, nie wiem ile teraz kosztuje

Czyżby Xiaomi z MIUI?

Dzięki za odpowiedzi. Zainstalowałem Foobar2000 i działa jak trzeba. Możliwe że miałem włączone oszczędzanie energii w moim LG K10.