Aplikacja do wysylania mms

Potrzebuje programu badz instrukcji jak mozna wysylac mms do wszystkich kontaktów w moim telefonie, tak aby jedna osoba nie wiedziala o wysłaniu tego samego do drugiej czyli nie mogą byc widoczne numery tel innych osób. Wiadomość zawiera w sobie obraz plus tekst. Kontaktów jest ok 1400. Obojętne jest dla mnie czy to będzie na ios czy na androida. Chodzi o jak najszybsze wysłanie i nie poświecanie temu paru godzin zeby wstukiwac z palca kolejny numer. Czy ktoś takie coś ogarniał kiedyś?

Jaki telefon masz?
ew. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MSMS&hl=pl&gl=US

iphone 7, iphone xs max, z androidem tel do nabycia jakikolwiek.

w tej chwili korzystam z opcji skróty wpisuje tekst i zdj ale musze klikac zeby poszlo do kazdej osoby. Apka na ios

Gdybyś wiedziała kto ma telefon z androidem, a kto iphone to by się pewnie dało, bo grupowe między nimi nie są chyba kompatybilne :wink: Tzn. kiedy wysyłam grupową wiadomość to androidowcy dostają zwykłego sms/mms, a iphonowcy grupowa.

chce rozsyłać spam - po co jej pomagacie?

To nie szukałaby raczej aplikacji na telefon tylko komputer.
Z drugiej strony 1400 znajomych do których chce wysłać kartkę świąteczna? :joy: klientom wysłałaby raczej e-mail.

Nie wiesz o co chodzi to się nie udzielaj… głupi, bezpodstawny komentarz który nic nie wnosi do dyskusji…chciałeś zabłysnąć? No niestety nie udało się…

Po tonie jakim zareagowałaś wnoszę, że bardzo celny i co najważniejsze skuteczny. Zero odzewu🤭 nie dziekuj💪

Ludzie twierdzą, że wysyła maksymalnie do 49 i potem trzeba wykonać mikropłatności w aplikacji do odblokowania funkcjonalności.

Dziwny też jest komentarz o wysłaniu ponad 80 wiadomości i zerowej skuteczności dotarcia (jakby oznaczona jako spam bez możliwości przeczytania).