Aplikacja dostępowa Netia - link

Witam!

Bardzo pilnie poszukuje linka skąd mogę pobrać aplikacje dostępową Netii. Nie mogę go znaleźć w internecie.

Pozdrawiam!

A co dokładnie masz na myśli? Mam internet w Neti i żadnych aplikacji prócz modemu nie dostałem, żadnych sterowników etc.

No ja przeszedłem z Neostrady do Netii. I nie mogę się połączyć tym pierwszym loginem na umowie czyli hasło i login “internet”. W Neostradzie była taka aplikacja dostępowa i kreator tworzenia połączenia, myślalem, ze może podobna jest w Netii.

A po co ci aplikacja dostępowa?

To od Neo wywal w diabły. Z płyty Neo instalujesz TYLKO STEROWNIKI do modemu (poszukaj folderu z modelem modemu w nazwie na płycie CD od Neo). Następnie tworzysz nowe połączenie telefoniczne w Połączeniach sieciowych (jako nr telefonu wpisujesz *).

Doskonale to wiem. Ale skoro nie mogę w tej pieprzonej netii się zalogować choć wszystko jest dobrze ustawione to uzył bym kreatora z aplikacji dostępowej.

Przeinstaluj na nowo sterowniki do modemu.

Ja jakoś dostałem sterowniki, poza tym Windows XP nie wykrywa modemu bez sterowników, tak samo Vista, nie wiem jak 7, więc to niemożliwe że nie dostałeś sterowników do modemu i Ci działa od razu po podłączeniu.

Pozdrawiam!

Przeinstalowanie sterowników nic nie daje.