Aplikacja licząca "kreski"-na telefon lub PC-poszukiwania

Specyficzna aplikacja na telefon lub PC

Siemka. Panowie poszukuję dość specyficznego programu na telefon lub PC: chodzi mi o to aby można było na nim odliczać jakieś rzeczy np. tak jak odlicza się dni w więzieniu "kreska,kreska,kreska,kreska,kreska i skreślenie kresek i następna kreska kreska itd…i chciałbym aby można było utworzyć np 3 dokumenty o innych nazwach i aby robiąc te kreski samo zliczało ich ilość…jest coś takiego? a czy można by stowrzyć coś takiego lub baaaardzo podobnego? jakiś mały programik na PC lub telefon?..

…zobaczcie na rysunku o co mi chodzi: vvvv

http://imageshack.us/photo/my-images/267/aplik.png/

BTW: skoro nie istnieje taki program na PC lub telefon, czy mógłby jakiś “informatyk” zrobić go (w sumie skomplikowany on nie jest) czy jednak dużo czasu to zajmie? czekam na odpowiedzi. Pozdrawiam

Po pierwsze - nawet nie do końca wiesz o co chodzi z tymi kreskami ;). Kresek pionowych powinno być sztuk 4, a piątą stanowi przekreślenie. Dzięki temu nie liczy się jednościami, a piątkami (czyli tyle ile mamy palców u ręki, a według twojego szkicu człowiek ma 6 palców :smiley: ).

Po drugie - od czego jest Excel?

a gdzie jest ta opcja możesz pokazać w excelu?

na telefonie też może być?

Jeb.

W kolumnie B tworzysz sobie komórkę z regułą “=SUMA(A1:A9999)”, a w polach kolumny A wpisujesz same jedynki.

nie nie rozumiesz mnie chodzi mi o “ROBIENIE KRESEK” i zeby mi SAMO podliczało a nie konkretne liczenie…

Nie wiem czemu akurat tutaj szukasz ludzi z takimi doświadczeniami :slight_smile:

Nie rozumiem też czemu upierasz się przy kreskach, popatrz np. na to: Click Counter Free

fakt powiem wam dokładnie o co mi “biega”:

jestem pilotem w BF3 i często biorę udział w DF (dogfightach-walkach powietrznych) i chciałbym zrobić tak:

Kiedy walczyłbym z pilotem “A” otwierałbym w “tej” aplikacji nowy dokument i robił coś takiego: pokonałem go= kreska, on mnie=pokonał kolejna kreska, znowu ja go pokonałem-kolejna kreska, znowu mnie pokonał=kreska, i znowu ja go rozwaliłem=kreska skreślająca. I program zliczyłby mi wtedy 5 dogfightów(bo 5 kresek),jednak innym razem wyzwał mnie na pojedynek pilot “B” i znowu na takiej samej zasadzie (w innym dokumencie), co z “A”…a potem bym sobie tylko wchodził do aplikacji i widziałbym ile mam WSZYStkich dogfightów z poszczególnymi pilotami…rozumiecie juz po co mi taka aplikacja? i najlepiej na telefon…wiem pytacie: dlaczego nie zrobisz tego na kartce? odpowiedź brzmi: też myślałem nad tym ale musiałbym mieć na to spory zeszyt i co, gdyby pojawiła się taka sytuacja: 20 df z pilotem A 20 z B 40 z C i znowu chciałbym walczyć z pilotem A itd…ile trzeba by miejsca zostawiać na stronach…no właśnie nie wiadomo…a w wersji elektronicznej nie byłoby wcale tego problemu bo gdybym chciał powalczyć z pilotem z którym wcześniej walczyłem to wystarczyłoby otworzyć aplikację dotyczącą tego pilota i wystarczyłoby kontynuować kreski a aplikacja doliczałaby sobie itd…prościej nie umiem wytłumaczyć…być może nie istnieje taki program, ale może wiele nie wymagam i byłby ktoś w stanie “STWORZYĆ GO NA ŻYCZENIE”? :)…pozdrawiam

A może akurat istnieje :)???

o tutaj jest coś podobnego tylko zamiast kwadratu 4 kreski i piąta przekreślenie (mówię o tej grafice w 10 poście)-----http://www.conlanger.fora.pl/conscripty,17/ulatwiacze-liczenia,2148.html

Nadal nie rozumiem czemu upierasz się przy kreskach, nie lepiej kliknąć. Ta aplikacja powinna spełnić twoje oczekiwania: Tally Counter

tak ale on odlicza WSTECZ a nie sumuje :P…i poza tym mam SYMBIANA BELLE a konkretnie NOKIA 500 :smiley:

  1. Jak tapniesz + to dodaj, jak - to odejmuje.

  2. Zmień telefon :slight_smile: .

może i to dobry pomysł?

  1. i dla każdego można oddzielnie liczyć dodawać?

  2. Na symbiana nie ma takiej aplikacji?

Tak:

znalazłem na symbiana coś podobnego: “counter” tylko tam maksymalnie można dać 10 wartości a ja chciałbym aby dawało się tych wartości ile chce…max 100