Aplikacja lub program DLL C:WINDOWS\system32\ksuser.dll nie

Siemka jestem na forum od niedawna i nie wiedziałem gdzie mam opisać swój problem więc jestem tutj ale przejdzmy do rzeczy. Niedawno kupiłem sobie nową karte graficzną (ASUS HD3450) i po zainstalowaniu sterowników zaczoł mi wyskakiwać następujący błąd przy włączaniu kompa i innych rzeczy : (Aplikacja lub program DLL C:WINDOWS\system32\ksuser.dll nie jest poprawnym abrazem systemu Windows NT. Sprawdź to z dyskietką instalacyjną) więc co mam zrobić bo ja nie znam sie na kompie za dobrze i jestem z tego całkiem zielony. Więc kto by mógł to dzięki za pomoc. Ps.Nie mam tagrze przez to dzwieku w niekturych grach i nie moge słuchać muzy mp.3 z kompa.

dominikesz ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz popełniając błędy ortograficzne. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif