Aplikacja na telefon do wyszukiwania ludzi po lokalizacji

Czy ktoś może z Was wie czy jest taka aplikacja na telefon za pomocą której jak wpisze numer telefonu danej osoby to pokaże mi gdzie ta osoba aktualnie jest ? Nazwę ulicy przebywania tej osoby. Dobrze by było jakby była darmowa aplikacja.

Podobne funkcje ma messenger z ograniczeniem czasu śledzenia do 60 minut.

Nie da się tego pobrać to po pierwsze, a po drugie trzeba się tam rejestrować i zakładać konto. Czy coś bez tego jest ?

Najprościej niech ci ktoś udostępni swoją lokalizację w Google Maps. Klikasz na niebieską kropkę pokazującą gdzie jesteś, potem udostępnij loklalizację i np generujesz link i podajesz osobie, która chce wiedzieć gdzie jesteś, czy ta osoba podaje tobie.

PEGASUS :sunglasses:

Wpisz w Sklep Play Lokalizator rodziny i szukaj

To są linie lotnicze. Nie potrzebuje tego.

W tym przypadku to druga osoba też musi zainstalować tę aplikacje na swoim telefonie. A mi nie o to chodzi.

Myślałem, że jest coś w stylu, że tylko u mnie na telefonie wpisze numer i pokaże mi lokalizacje tej osoby. Bez wiedzy tej osoby. Ale nie wiem czy coś takiego jest.

Nie ma. Sa tylko dwie mozliwości. Albo aplikację na drugim telefonie instaluje jego właściciel albo zostaje zainstalowana bez jego wiedzy np. wykorzystujac luke 0-day w systemie.
Pegasus wykorzystywał między innymi luke w Whatsapp-ie i zdalnie infekował system i lokalizowanie było juz mozliwe. Nie tylko to.

Aha. No to szkoda.

Jeśli chcesz to zrobić uczciwie, to osoba którą chcesz śledzić musi o tym wiedzieć. W przypadku dzieci wystarczy kontrola rodzicielka od Google i masz info o lokalizacji.

Jeśli chcesz zrobić to bez wiedzy tej osoby, to jest to nielegalne i w najlepszym przypadku, grozi za to spora grzywna. Technicznie, łatwiej ukryć w czymś lokalizator, np. taki airtag.

2 polubienia

Airtagi mają na szczęście zabezpieczenia przed creepami.

Ale już setki klonów nie.