Aplikacja neostrady a bezpieczeństwo

Witam! Zgodnie z poradą, zamieszczoną na Waszym forum, odinstalowałem aplikację neostrady. Nieco to sobie ułatwiłem bo nie ściągałem sterowników,mam modem zte, zainstalowałem systemowe. Działa tak jakby lepiej,przynjamniej na początku robi takie wrażenie. Niestety zaraz po połączeniu,wywaliło mi z NOD-a, że trojany itd itd,co się od formata jeszcze nie zdarzało chyba. Stąd pytanie,czy aplikacja neostrady wpływa jakos na bezpieczeństwo,czy te wiry to fałszywe alarmy czy faktycznie jakis syf. Jeśli tak,to jaka jest rada na to żeby zwiększyć bezpieczeństwo przy takim sposobie korzystania z neo. Zamieszczam loga,a przy okazji mam jeszcze jedno pytanie,otóż myszka chwilami przycina i nie jest to wina sprzętu bo generalnie jest ok,a problemy zaczynają się np. przy instalowaniu jakichś programów. To przycinanie wygląda w ten sposób,że powiedzmy chcę zjechać kursorem w dół to sie lekko przesuwa przy czym drga lekko,to samo w inne strony oczywiście. Dzięki z góry za pomoc. Pozdrawiam!

A i zapomniałem dodać że podobnie dzieje sie przesuwajać strone za pomocą paska(po prawej) i też jakieś takie to niepłynne jest. Dodam jeszcze,bo to może być chyba najistotniejsze,że tak się dzieje od kiedy sprzęt zmieniłem na nowszy. Byc może to kwestia sterowników,mam je na płytce,z tym że jak je zainstaluje to zamula mi transfer nie wiedzieć dlaczego. teraz wchodząc w edycje posta(za drugim razem) myszka też cięła mimo że za pierwszym razem było ok. czasem wygląda to tak jakby wynikało z obciążeń procesora. Ale jakie jest obciążenie gdy otweram instalatora dla jakiegoś programu i “latam” po jego planszy myszką???

Aplikacja na pewno nie wpływa na bezpieczeństwo kompa.

Być może fałszykwa, a może coś złapałeś.

Automat :

Pobierz program SDFix

Opis programu

to poprostu zbieg okoliczności

ta aplikacja nie ma wpływu na bezpieczeństwo(przynajmniej w ochronie)