Aplikacja nie zostala wlasciwie zainicjowana 0x0000018

włączam nowo zainstalowana grę i mam taki błąd co mogę zrobić ?? w czym tkwi problem mam sterowniki zainstalowane wiec co możne być nie tak !

http://img25.imageshack.us/my.php?image=beztytuuxuf.jpg

Potrzebna jest konfiguracja komputera i nazwa lub " ciężar " gry.

AMD 64 X2 DUal 6000+ 3,11 ghz

3 gb ramu

geforce 9800gt 512 sterowniki chyba najnowsze bo sciagalem jak wyszlo gta 4

gra to Call of Juarez

czytałem o tym błędzie ze można przeinstalować Frameworka po moim innym temacie można zauważyć ze to zrobiłem mam teraz 3.5 Framework i problem jest nadal…

W tej grze bardziej chodzi o sterowniki i środowisko bibliotek Direct X 9.0.Wszystkie karty muszą być kompatybilne z tymi bibliotekami.Wymagania sprzętowe podane na pudełku muszą być spełnione. Przykład :

NIe chce chodzić na Direct X 11, przynajmniej u mnie, wyskakiwał błąd z powodu za dużej rozdzielczości,

i musi mieć 2Gb pamięci RAM .Poza tym warta jest tych wymagań.

to co mama zainstalowac directx 10 ? i wywalic kosc ramu zeby miec 2gb i sprobowac ?

Dodane 24.06.2009 (Śr) 16:03

otwieram ponownie temat… znowu sobie ściągałem te grę i o dziwo grałem trochę wyłączyłem kompa dziś chciałem pograć i znowu to samo … jak to możliwe ze raz zadziałała a teraz znowu ten błąd i nie wiem co może być przyczyna bo nic nie zmieniałem a nawet komputera od tamtego czasu nie włączałem… jak możliwe jest ze po restarcie już nie działa