Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc0000005)

pojawił mi sie taki komunikat w momencie chęci odpalenia przeglądarki firefox:

aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc0000005). Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację.

po tym nic się nie dzieje

próbowałem już wielu rzeczy, z forum firefoxa odesłali mnie bo to nie wina firefoxa tylko u mnie coś jest nie tak

i znalazłem się tutaj

czy ktoś miał doczynienia z takim problemem?

robiłem już wszystkie czynności jakie są opisane w standardowej diagnostyce na forum firefoxa

nic nie pomaga, bo przy jakiejkolwiek próbie odpalenia, włączenia czegokolwiek związanego z firefoxem, od razu wyskakuje to okno

wyczyścić danych nie moge, bo okno się nie otwiera, tylko od razu komunikat

kopii profilu też nie mogłem zrobić bo wyskakuje okno z komunikatem

w trybiue awaryjnym też nie było możliwe uruchomienie

co do przeszukania kompa czy są wirusy - robiłem skanowanie nodem32 nic nie znalazł

Spybot Search & Destroy też nic nie znalazł

dodam, że wcześniej taki komunikat wyskakiwał w momencie uruchamiania i IE i firefoxa i opery

udało mi się ściągnąć nowego IE bo wszedłem w przeglądarkę przez okno “mój komputer” i udało się

teraz mam tylko IE ale wole wrócić do poczciwego firefoxa

czy ktoś ma może jakieś doświadczenie z takim problemem?

Zrób backup profilu tym - MozBackup ,odinstaluj ,CCleaner przeczyść rejestr/system/ pousuwaj ręcznie foldery itd, itp .Próbuj zainstalować.

Nie mogę zrobić bacupa profilu ponieważ już wcześniej wykasowałem firefoksa ze wszystkim, łącznie z kluczami i rejestrem

teraz jak uruchamiam program mozbackup to nie widzi poprostu żadnego profilu

ktoś może ma jakiś inny pomysł?

Dodane 02.08.2010 (Pn) 12:23

Czy nikt naprawdę nie potrafi podpowiedzieć co mam zrobić żeby zainstalować firefoxa?